Malborska liga amatorska II runda

(jotka)
W malborskiej amatorskiej lidze piłki siatkowej trwa runda rewanżowa. Rywalizacja przebiega bez niespodzianek. U panów lider, czyli Zakłady Meblowe Jan-TKKF, w kolejnych spotkaniach pokonał Piaski i Niuckę 3:0.

W malborskiej amatorskiej lidze piłki siatkowej trwa runda rewanżowa. Rywalizacja przebiega bez niespodzianek.

U panów lider, czyli Zakłady Meblowe Jan-TKKF, w kolejnych spotkaniach pokonał Piaski i Niuckę 3:0. Wicelider klasyfikacji, Bank Spółdzielczy, wygrał z Niucką 3:0 i z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 3:2. Trzecia w tabeli ekipa ZSP 4 rozprawiła się z Piaskami 3:1. Natomiast nie wiedzie się drużynie ZSP 3, która do tej pory w siedmiu pojedynkach wygrała zaledwie dwa sety, tracąc aż 21.

Wśród pań nadal triumfuje Niucka, która w rundzie rewanżowej pokonała Gimnazjum nr 3 3:0. Tym samym zachowała czyste konto; w siedmiu pojedynkach nie straciła żadnego seta. Druga w tabeli ekipa ZSP 1 wygrała z tym samym przeciwnikiem 3:1, a trzecia w klasyfikacji drużyna Folarex Gim. 3 pokonała ZSP 4 3:0.

A już dziś kolejne emocje. O godz. 14.30 na boisku w sali Gimnazjum nr 3, przy ul. Wybickiego, spotka się reprezentacja tej szkoły z Folareksem Gim. 3. Jutro będzie można obejrzeć pojedynek pomiędzy ZSP 2 i Niucką, początek o godz. 15 w sali przy al. Wojska Polskiego, oraz ZSP 1 i ZSP 3 - o godz. 15.15 w sali przy ul. 17 Marca.

Dla zakładów
Do końca tygodnia przyjmowane są zgłoszenia do turnieju piłki siatkowej zakładów pracy, który odbędzie się 21 stycznia. Mecze będą rozgrywane w sali Gimnazjum nr 3, przy ul. Wybickiego w Malborku.
- Będzie to już piąta edycja turnieju. W tym roku gościnnie wystąpią drużyny z Elbląga i Sztumu. Maksymalnie liczymy na 12 zespołów - mówi Monika Walentynowicz, organizatorka.
Na razie nie wiadomo, jak będą rozgrywane pojedynki.
- Wszystko zależy od liczby uczestników, mogą to być mecze w grupach lub systemem ?każdy z każdym?. Natomiast jeśli chodzi o same spotkania, to walka będzie do dwóch wygranych setów, w punktach do 25, przy remisie trzeci set do 15 punktów - wyjaśnia Monika Walentynowicz.
Wpisowe od drużyny wynosi 40 zł. Bliższe informacje u organizatora pod nr. tel. 0 695 433 460.