Potok Pszczółki - Pomezania Malbork 1:1 (1:0)

(JS)
Pomezania Malbork zremisowała 1:1 z Potokiem Pszczółki w 28 kolejce IV ligi. Malborczycy przerwali tym samym serię sześciu porażek z rzędu.

Pomezania przegrywała w Pszczółkach już w pierwszej minucie spotkania. Gola wyrównującego podopieczni trenera Tomasza Czerwinskiego strzelili w 55 minucie. Autorem bramki był Piotr Sobieraj.

Pomezania grała w składzie (za stroną www.pomezania.pl): Skopiak - Kobyliński, Tryba, Ratajczyk, Owsianik, Gdela (89 Maciej Rychlik), Krawczyk, Marcin Rychlik, Sobieraj, Piechota (65 Wacławski), Kolor (51 Wróblewski).

W sobotę o godz. 17 Pomezania zagra przedostatni mecz w sezonie. Malborczycy podejmą na boisku przy ul. Toruńskiej zespół Chojniczanka II/Jantar Pawłowo.