Wojewódzka liga juniorów

(jotka)
W ostatnim pojedynku pierwszej rundy rozgrywek wojewódzkiej ligi piłki siatkowej juniorzy UMKS Jurand Malbork musieli uznać wyższość Stoczniowca I Gdańsk. Malborczycy przegrali na swoim boisku 0:3.

W pierwszym secie walka była wyrównana, jednak ostatecznie na swoją korzyść rozstrzygnęli go goście 25:23. Po zmianie stron gdańszczanie przeważali i skończyli seta z przewagą 8 punktów. Natomiast w trzecim wygrali 25:20. Była to trzecia porażka malborczyków w tegorocznych rozgrywkach.
- Zagraliśmy w miarę poprawnie, ale zawiodło rozegranie. Jeden z zawodników musiał zejść z powodu odnowionej kontuzji. A na wyróżnienie zasłużyli Dawid Suski i Wojciech Stopow, za odbiór - mówi Mariusz Świst, trener malborczyków.