1/32 finału PP w futsalu. Porażka DBBM Malbork

(RK)
W niedzielę (16 stycznia) Dach-Bud Balex-Metal Malbork przegrał w 1/32 Pucharu Polski w futsalu z AZS UG Gdańsk 6:7 i odpadł z rywalizacji.

Mecz odbył się w hali sportowej ZSP 4 w Malborku. DBBM awansował do 1/32 finału z turnieju eliminacyjnego, w którym w Warszawie zajął pierwsze miejsce.

W niedzielę naprawdę niewiele brakowało, by malborczycy kontynuowali swoją przygodę z Pucharem Polski. Do przerwy przegrywali 1:3. W drugiej połowie gdańszczanie powiększyli przewagę do 4 bramek. Gospodarzom udało się jednak "wyciągnąć" wynik z 2:6 do 6:6. Ostatnie słowo należało do bardziej doświadczonych przeciwników.

Bramki dla DBBM zdobyli: Kamil Hrynowiecki (2), Piotr Wilk (2), Marek Marcinkowski i Michał Kośnikowski.