Akademia Piłkarska Malbork. Zwycięstwa z Czarnymi i Powiślem

RK
Chłopcy z Akademii Piłkarskiej Malbork w dobrych nastrojach kończyli swoje mecze rozegrane w minioną niedzielę.

W niedzielę (14 września) zespół rocznika 2003 z Akademii Piłkarskiej Malbork rozegrał drugi mecz ligowy w sezonie. Nasza drużyna pokonała 8:4 Czarnych Przemysław. Chłopców do walki z trybun zagrzewali licznie zgromadzeni rodzice, którym bardzo dziękujemy za przybycie.
Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Jakub Maśliński (4), Radosław Pietkiewicz (1), Jakub Rzoska (1), Czesław Raburski (1), Mateusz Barnat (1). Nasi chłopcy wykazali się dobrymi umiejętnościami piłkarskimi, na boisku grali pewnie i zdecydowanie.
W tym spotkaniu barw AP bronili: Jakub Wyłupski, Radosław Pietkiewicz, Miłosz Pindel, Mateusz Barnat, Maciej Jachim, Jakub Rzoska, Jakub Maśliński, Paweł Rudnicki, Bartek Januchta, Daniel Kotecki, Mateusz Sarnowski, Łukasz Płachta, Kacper Witkiewicz, Dominik Zawadziński, Jakub Ziółkowski, Czesław Raburski, Kacper Lubowicki.
Swój mecz 14 września wygrała również drużyna Akademii Piłkarskiej w Malborku występująca w lidze juniorów C2 (12- i 13-latkowie). Pokonała 4:0 Powiśle Pawlice-Rakowiec. Początek nie wskazywał na dominację zespołu malborskiego. Pierwszego gola strzelił Kacper Żurawski. Na przerwę nasza drużyna schodziła z dwoma golami na swoim koncie. Drugą bramkę zdobył Paweł Folta.
Po przerwie padły dwie kolejne bramki. Strzelec trzeciego gola, Maciej Musialski, pokonał bramkarza po fantastycznym prostopadłym podaniu Dawida Okrucińskiego. Wynik ustalił kapitan malborskiego zespołu, Michał Sadowski.
Skład AP: Michał Sadowski, Kacper Żurawski, Oskar Temczuk, Szymon Dreszler, Karol Berkowski, Jakub Gordon, Maciej Musialski, Dawid Okruciński, Paweł Folta, Kacper Wdowiak.