MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Bezpłatne studia podyplomowe w zakresie biomedycyny. Chętnych zaprasza uczelnia w pobliskim Elblągu

red.
materiały AMiSNS w Elblągu
Ta propozycja może zainteresować mieszkańców Powiśla i Żuław, którzy chcą uzupełnić swoje kwalifikacje zdobyte na poziomie szkolnictwa wyższego. W pobliskim Elblągu tamtejsza Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych (dawniej Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna) otworzy nowy kierunek bezpłatnych studiów podyplomowych – biomedycynę.

Bezpłatna biomedycyna w Elblągu. Nowe studia podyplomowe

Na bezpłatnych studiach podyplomowych w zakresie biomedycyny Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu zaplanowała trzy kierunki. Na dwa z nich rekrutacja będzie prowadzona do 8 maja,

- Kierunek „Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych” to oferta skierowana do osób związanych z podmiotami leczniczymi - kadry zarządzającej, działu IT, kadry medycznej, poszukujących innowacyjnych rozwiązań w zakresie organizacji pracy, efektywności procesów oraz dostosowania do zmian rynkowych. Program jest dwusemestralny, rozwija umiejętności zarządcze niezbędne do skutecznego wdrażania zmian. Uczestnicy wezmą udział w wizytach studyjnych w dwóch europejskich szpitalach w Rzymie i Barcelonie – wyjaśnia Marcin Jakimowski, kierownik projektu.

Drugi z kierunków, na który można zgłaszać się do 8 maja, to „Fizjoterapia w końcowej fazie życia pacjentów z niewydolnością oddechową w warunkach domowych z wykorzystaniem technologii telemedycznych”. To również dwa semestry studiów obejmujących m.in. fizjoterapię oddechową, techniki masażu, ćwiczenia lecznicze, komunikację interpersonalną z pacjentami i ich rodzinami czy stosowanie nowoczesnych technologii teleinformatycznych w rehabilitacji.

Kierunek ten polecany jest doświadczonym fizjoterapeutom oraz tym, którzy pragną specjalizować się w obszarze opieki nad pacjentami znajdującymi się u skraju życia, z niewydolnością oddechową – informuje Marcin Jakimowski.

CZYTAJ TEŻ: Oddział Głównej Biblioteki Lekarskiej na wyciągnięcie ręki

W lipcu ma rozpocząć się rekrutacja na trzeci kierunek – „Dobra praktyka badań klinicznych dla badaczki i badacza”.

Elbląska uczelnia uruchamia podyplomowe studia biomedyczne w ramach projektu „IMPET - Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu”, na który uzyskała finansowanie z Agencji Badań Medycznych. Dzięki temu nauka jest bezpłatna. Cel jest oczywisty: świat idzie do przodu, postęp technologiczny i cyfrowy cały czas następuje w medycynie, więc specjaliści tej branży muszą nabywać nową wiedzę, umiejętności i kompetencje.

Dzięki tym trzem kierunkom zidentyfikowaliśmy obszary, które faktycznie będą się dynamicznie rozwijały – tłumaczy dr Iga Lipska, kierownik merytoryczna studiów w zakresie biomedycyny w AMiSNS w Elblągu.

Jak informuje uczelnia, zajęcia będzie prowadziła wybitna kadra zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Biomedycyna w Malborku. Jak zgłosić się na bezpłatną podyplomówkę?

Zainteresowani ofertą bezpłatnych studiów podyplomowych w AMiSNS w Elblągu więcej dowiedzą się na stronie impet.edu.pl, a rejestracji można dokonać na stronie Internetowej Rejestracji Kandydatów.
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można również uzyskać od poniedziałku do soboty w godz. 8-16 w AMiSNS pod numerami telefonu tel. 512 542 967, 512 543 321.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź "Dziennik Bałtycki" codziennie. Obserwuj dziennikbaltycki.pl!

od 12 lat
Wideo

echodnia.eu Dom rodzinny Ponurego czeka na gości

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na malbork.naszemiasto.pl Nasze Miasto