Bieganie. Zawodnicy Godlewski Runners ścigali się w Elblągu

Czwórka zawodników grupy Godlewski Runners wzięła udział w Biegu Piekarczyka w Elblągu. Poniżej relacja nadesłana przez Łukasza Godlewskiego.

W minioną niedzielę (4 czerwca) rozegrany został w Elblągu IX Bieg Piekarczyka. Na starcie biegu stanęło 760 osób, wśród których nie zabrakło zawodników Godlewski Runners. Na niespełna 10-kilometrowej trasie, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych (deszcz) i śliskiej nawierzchni, nasi zawodnicy osiągnęli bardzo dobre czasy.
Katarzyna Baranowska z czasem 43,23 min. zakończyła bieg na 16 miejscu w kategorii kobiet oraz na 5 miejscu w K 20-29.
Piotr Baranowski przybiegł na metę na 110 miejscu w kategorii "open" oraz 20 miejscu w kat. M 20-29.
Michał Krotowski zaliczył bardzo udany start w elbląskim biegu, uzyskując czas 36,19 min., zajmując 14 miejsce open oraz 2 miejsce w kategorii M30-39.
Miło nam także poinformować, że po biegu do naszego teamu dołączył Mateusz Jankowski, który był przed laty zawodnikiem Malborskiego Klubu Lekkoatletycznego Lider. Mateusz tym samym powrócił po wielu latach do współpracy ze swoim dawnym trenerem Łukaszem Godlewskim. Mateusz w biegu zajął 19 miejsce open oraz 4 w kat 20-29 z czasem 37,00 min. Wszystkim gratulujemy i czekamy na kolejne starty w tym sezonie.