Błękitni Stare Pole - Grom Nowy Staw 1:1 (0:0)

(JS)
Błękitni Stare Pole zremisowali 1:1 z Gromem Nowy Staw w 18 kolejce V ligi.

Pierwsza połowa spotkania rozgrywanego na boisku ze sztuczną murawą w Malborku zakończyła się bezbramkowym remisem. Grom objął prowadzenie w 65 minucie meczu po golu samobójczym jednego z obrońców Błękitnych. Staropolanie wyrównali dziesięć minut później po strzale z dystansu Jakuba Wiedeńskiego.

Błękitni: Mazur - D. Kułakowski, Komorowski (70 Maszkowski), Chwesiuk, Ł. Olejnik, Łudziński, Orłowski, Karlak, Wiedeński, Jędrzejewski, W. Richert (46 P. Olejnik).

Grom: Ćwiek - Gębarowski, Błażek, Lehle, Woliński, Dryjas, Rugała (60 Dajer), Szramka (85 Studziński), Danielak, Przyłucki, Statkiewicz.

Mecz Błękitnych z Gromem był trzecim i zarazem ostatnim spotkaniem derbowym klubów z powiatu malborskiego w rundzie wiosennej V ligi. Wcześniej Błękitni pokonali 1:0 Deltę Miłoradz, a Grom wygrał z Deltą 3:0.