Delta Miłoradz przegrała z Rodłem Kwidzyn na inaugurację rundy wiosennej V ligi

Delta Miłoradz przegrała 1:3 z Rodłem Kwidzyn w 16 kolejce V ligi. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

Delta Miłoradz grała w składzie: Krawczyk - Figlewski, Więcek, Ulkowski, Jurczyk, Chrzanowski, Kossarzecki, Pogorzelski, T. Chmielewicz, Zawicki (75 Podlewski), Modrzejewski.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0:0. Goście, wicelider tabeli, objęli prowadzenie kilka minut po wznowieniu gry. Po godzinie meczu było już 0:2. Kontaktowego gola dla miłoradzan zdobył ok. 65 minuty spotkania Mateusz Pogorzelski, ale Rodło niedługo potem znów cieszyło się dwubramkowym prowadzeniem, którego nie oddało już do ostatniego gwizdka sędziego.

W następnej kolejce Delta Miłoradz zagra na wyjeździe z Jurandem Lasowice Wielkie.