Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 1:0 (0:0). Delta Miłoradz - Relax Ryjewo 1:2 (0:2)

(JS)
Grom Nowy Staw pokonał 1:0 Radunię Stężyca, a Delta Miłoradz uległa 1:2 Relaxowi Ryjewo w 22 kolejce V ligi. Te wyniki sprawiły, że nowostawianie prześcignęli miłoradzan w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramek.

W meczu z Radunią Stężyca Grom Nowy Staw grał w składzie: Ćwiek - Kępiński, Danielak, Błażek, P. Miśkiewicz, Siemaszko, A. Miśkiewicz, Skórka, Łapiński, Szramka, Kaszuba.

Jedynego gola dla Gromu zdobył w 83 minucie meczu Patryk Szramka.

W następnej kolejce Grom (6 miejsce w tabeli, 34 punkty) zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Prabuty (4 miejsce, 38 pkt.).

Delta Miłoradz w meczu z Relaxem zagrała w składzie: Kędzierski - Figlewski, Jeleń, Kępka, Stachecki (65 Lenkiewicz), Modrzejewski, Tchórz, Kotowski, Podlewski (46 Grzębski), Miecznik (46 Niezgoda), Bieniek (46 Szklarczyk).

Do przerwy miłoradzanie przegrywali 0:2. Dopiero w 74 minucie meczu piłkę do bramki gości udało się skierować Piotrowi Szklarczykowi.

To był jednak jedyny gol Delty, która ostatecznie przegrała z Relaxem 1:2.

Przed Deltą (7 miejsce, 34 pkt.) mecz wyjazdowy z Radunią Stężyca (3 miejsce, 38 pkt.).