Horoskop dzienny na 25.03 (dziś, sobotę). Które znaki zodiaku mogą mieć słaby dzień?

Redakcja Strony Kobiet
Redakcja Strony Kobiet
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 25.03.2023
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 25.03.2023 Angelina Bambina/gettyimages.com
Poznaj horoskop na sobotę dla wszystkich znaków zodiaku. Co gwiazdy przygotowały dla Ciebie na dzisiaj? Zobacz, co według horoskopu wydarzy się w sobotę 25.03.2023. Czy będzie to coś złego? Przeczytaj Poznaj horoskop na dziś (sobotę, 25.03.2023) dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na sobotę dla Wodników

Wodniki będą musiały ostro wziąć się do pracy. Gwiazdy każą im nadrobić zaległości, w dodatku ześlą jakąś kontrolę, która będzie uważnie przyglądać się Wodnikom. Chociaż inspekcja wypadnie raczej pomyślnie, warto się starać. Wodniki będą walczyć z natłokiem obowiązków. Oczywiście poradzą sobie i otrzymają pochwałę za trafną analizę sytuacji i wysiłek. Gwiazdy odradzają Wodnikom oddawanie się lenistwu; może im umknąć jakaś cenna zawodowa okazja.

Porada z horoskopu na sobotę dla Wodników:

To marzenia dodają wiatru w skrzydła.

Posłuchaj muzyki przy horoskopie

Horoskop dzienny na sobotę dla Ryb

Najbliższe tygodnie dodadzą Rybom wiatru w żagle. Pomysły, które do tej pory były jedynie w sferze marzeń, Ryby będą realizować z przyjemnością i ogromną energią. Warto wykorzystać dobrze ten czas i wyciągnąć z niego jak najwięcej dla siebie. Zapisanie się na kurs językowy? Super! Rozwiązanie spraw, które spędzały ostatnio sen z powiek? Tak jest! Zrobienie czegoś nowego, co do tej pory przyprawiało o gęsią skórkę? Czemu nie! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ten zastrzyk energii pozostanie z Rybami na dłużej i w kolejnych miesiącach będzie ogromną zaletą, która w wielu kwestiach ułatwi życie.

Porada z horoskopu na sobotę dla Ryb:

Nie załamuj się wtedy, gdy ktoś Cię okradł. Ty nadrobisz, on będzie nadal pusty.

Sprawdź produkty dla Ciebie

kup teraz

Vector Smart

Vector Smart Smartwatch VCTR-34-04-GR Zielony

499,99 zł399,99 zł

kup teraz

Garett Electronics

Garett Electronics Smartwatch Action Srebrny

349,99 zł

kup teraz

Marea

Marea Smartwatch B57010/4 Różowy

399,99 zł279,99 zł

kup teraz

Marea

Marea Smartwatch B57010/3 Różowy

399,99 zł279,99 zł

kup teraz

Vector Smart

Vector Smart Smartwatch VCTR-33-03BK Czarny

299,99 zł239,99 zł

kup teraz

Michael Kors

Michael Kors Smartwatch Gen 6 Bradshaw MKT5134 Srebrny

1 699,00 zł1 369,00 zł

kup teraz

Michael Kors

Michael Kors Smartwatch Camille Gen 6 MKT5144 Złoty

1 849,00 zł1 571,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Horoskop na sobotę dla Baranów

Dla Baranów nastanie burzliwy czas. Wszystko za sprawą tego, że w najbliższym czasie natrafi się okazja do zemsty na osobie, która mocno zaszła Baranom za skórę. Osoby spod tego znaku zodiaku długo potrafią pamiętać o doznanych krzywdach, aby później rozkoszować się "chłodną zemstą". Barany, pamiętajcie tylko o jednym - nie czyńcie drugiemu, co wam nie miłe, chęć odpłacenia pięknym za nadobne może się na was odbić i spowodować negatywne konsekwencje. Barany będące w związkach mają przed sobą naprawdę udany czas - temperatura będzie naprawdę gorąca! Dla singli to świetny czas na poznanie drugiej połówki albo niezobowiązującą znajomość - gwiazdy będą temu sprzyjać!

Porada z horoskopu na dziś (25.03.2023) dla Baranów:

Zacietrzewienie bardzo często oznacza ślepotę.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (25.03.2023) dla Byków

Byki będą się czuły nieco stłamszone. Przed nimi dość ważny życiowy egzamin. Przejdą go dobrze, ale swoje odczują. Trzeba pamiętać, żeby wyciągać wnioski z tego, co dzieje się wokół. Lepiej nie ignorować znaków, które regularnie do nas docierają.

Porada z horoskopu na sobotę dla Byków:

Wbrew pozorom desperacja czai się za każdym rogiem.

Sprawdź produkty dla Ciebie

Materiały promocyjne partnera

Horoskop dzienny na sobotę dla Bliźniąt

To może niezbyt pozytywna przepowiednia, ale... Bliźnięta nie powinny dać się teraz namówić na żadne szaleństwa, spontaniczne wyjścia czy wymagające aktywności. To zdecydowanie nie jest dobry czas na to. Lepiej wykorzystać za to najbliższe dni na zatrzymanie się, uspokojenie myśli, wyciszenie się. To pomoże Bliźniętom nabrać dystansu i dostrzec możliwości i perspektywy. To z kolei znacznie ułatwi im życie w nadchodzącym czasie.

Porada z horoskopu na dziś (25.03.2023) dla Bliźniąt:

Nie zapominaj o tym, że o relacje trzeba dbać każdego dnia.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (25.03.2023) dla Raków

Raki staną przed poważną próbą, podczas której będą musiały wykazać się umiejętnością radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi. Choroba osoby z bliskiego otoczenia, a do tego problemy w pracy i niełatwe zadanie związane z dopięciem domowego budżetu sprawią, że samopoczucie Raków będzie porządnie nadwyrężone. Wspomniana umiejętność, a także zachowanie zimnej krwi i podjęcie wyzwania, będą punktami obowiązkowymi najbliższych tygodni. Warto pamiętać, że niemal z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Silna osobowość może być dla Raków w tych trudnych momentach zarówno zbawieniem, jak i obciążeniem. Z pewnością pomoże w walce, jednak presję zwiększy fakt, że wiele osób będzie na nich liczyć i spodziewać się, że podjęte przez nich kroki przyniosą rozwiązanie problemów i zmartwień.

Porada z horoskopu na sobotę dla Raków:

Nie martw się niespełnionym marzeniem. Masz mnóstwo czasu na wykreowanie nowych.

Horoskop dzienny na sobotę dla Lwów

Zachowasz status quo. Niestety, na Twojej drodze zaczną pojawiać się znaki, które będą wskazywały na szereg nierozwiązanych problemów. Zastanów się, kiedy chcesz się za nie zabrać. W pewnym momencie może już być zbyt późno i będziesz musiał zaakceptować – być może niekorzystny – stan rzeczy.

Porada z horoskopu na sobotę dla Lwów:

Wszystko tkwi w okrągłym cyklu. Konsekwencje wreszcie cię dopadną - będą to zarówno nagrody, jak i koszty.

XANDRA POLECA

Horoskop na sobotę dla Panien

Horoskop dla Panien mówi o tym, że Twoim azylem jest dom. Rodzina, najbliżsi przyjaciele to źródło Twojego wsparcia. Pielęgnuj je, ale nie czyń z niego jedynego celu. W Twoim życiu są różne zadania – jesteśmy tu po to, żeby uczyć się różnych rzeczy. Dlatego dbaj o ognisko domowe, ale pamiętaj, że dom nie powinien odcinać Cię od świata.

Porada z horoskopu na sobotę dla Panien:

Ty możesz się nie zmieniać, ale zmieni się otoczenie wokół Ciebie.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na sobotę dla Wag

Jesteś dla siebie zbyt mocno pobłażliwy. Musisz zacząć wnioskować racjonalnie. Jeśli ciągle popełniasz jakiś błąd, nie dziw się, że musisz ponosić jego konsekwencje. Nie ma nic za darmo. Dlatego zamiast użalać się nad sobą znajdź przyczynę swojego nieszczęścia.

Porada z horoskopu na sobotę dla Wag:

Bądź najlepszą wersją siebie - nie nakładaj na swoje życie nierealnych ram.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na sobotę dla Skorpionów

Skorpiony niedługo poczują się docenione i rozpieszczane. Dzięki koniunkcji Księżyca z Neptunem, w różnych sporach Skorpiony będą miały rację. Zostaną pochwalone za swoje osiągnięcia, do czego przyczyni się także sekstyl Słońca z Neptunem. Taki układ sprzyja też odświeżaniu przyjaźni, a także kontaktom z osobami, które mogą im pomóc w karierze. Dlatego Skorpiony nie powinny w najbliższym czasie odrzucać zaproszeń, nawet takich, które wydadzą im się nudne. Wyjście z domu może być opłacalne. Gdy Wenus wejdzie do znaku Skorpionów, mogą liczyć na powodzenie w miłości.

Porada z horoskopu na sobotę dla Skorpionów:

W najbliższym czasie jednak z nikim lepiej nie zadzierać, bo Skorpiony w konfliktach nie będą mieć racji.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (25.03.2023) dla Strzelców

Strzelce po raz kolejny wykażą się swoim świetnym zorganizowaniem. W życiu Twoich bliskich dojdzie do nieoczekiwanych zwrotów akcji, niektóre z nich mogą być naprawdę sporym zagrożeniem. Twoja chłodna głowa i logiczne myślenie bardzo przydadzą się bliskim w obliczu wyzwania i radzenia sobie z problemami. Pamiętaj o docenianiu siebie i tego co robisz - w pracy, w domu czy właśnie dla swoich najbliższych. Musisz znaleźć czas tylko dla siebie - w innym przypadku Twoje zdrowie może Ci tego nie wybaczyć.

Porada z horoskopu na dziś (25.03.2023) dla Strzelców:

W wyzwaniach nie zapomnij o sobie - pozwól sobie na przyjemności, chociaż te drobne. Bądź swoim przyjacielem, niebezwzględnym krytykiem.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na sobotę dla Koziorożców

Koziorożce będą szły swoim utartym szlakiem. Na razie ich nastrój jest średni, jak zwykle są ostrożne, nieufne i samokrytyczne. Staną się jeszcze bardziej oszczędne w okazywaniu uczuć. Dość trudne w kontaktach, znowu będą mieć pretensje, że bliscy nie trzymają się planów, lekceważą obietnice, ustalenia. Koziorożce nie czują się dobrze w atmosferze improwizacji, są wymagające, ale pretensjami ukrywają brak pewności siebie. Koziorożce czekają sukcesy zawodowe, wzrośnie ich poczucie wartości. Koziorożce poświęcą się głównie sprawom rodzinnym i domowym. W takim układzie gwiazd wiele par planuje wspólne zamieszkanie, zaręczyny lub ślub, Koziorożce będą więc mogły śmiało planować, co bardzo lubią. Koziorożce być może zdecydują się na przemyślane znajomości z portalów czy biur matrymonialnych. Okaże się również, że decyzje Koziorożców były słuszne. W młodości Koziorożce sporo chorują, na co wpływa ich depresyjność, lęk przed przyszłością i przepracowanie. Ale im są starsze, tym silniejsze. Coś im zawsze trochę dolega, nawet przewlekle, więc pewnie nie unikną kataru. Czeka je jednak długie życie w niezłej kondycji.

Porada z horoskopu na sobotę dla Koziorożców:

Nigdy nie ma momentu, gdy można przestać się starać.

XANDRA POLECA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Kaliszanka Roku

Materiał oryginalny: Horoskop dzienny na 25.03 (dziś, sobotę). Które znaki zodiaku mogą mieć słaby dzień? - Strona Kobiet

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

S
Strzelec
Mnie już dawno dopadła rutyna, ale na szczęście od dziś znów chodzę do pracy i mogę pogadać z ludźmi ;) Może już nie będę w pracy zdalnej w ciągu dnia włączać sobie prania, czy roomby, ale przynajmniej nie będę zamknięta w czterech ścianach i mogę wyjść do ludzi :)
G
Gość
ja wole skorzystać z wróżki Beaty jeżeli chodzi o przyszłość, fajna babeczka do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozkabeata.pl

zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin
Wróć na malbork.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie