II liga piłkarzy ręcznych. Malborczycy wygrali w Grudziądzu

(RK)
Malborscy piłkarze ręczni gładko powiększyli swój dorobek o dwa punkty.

Szczypiorniści II-ligowego SPR Pomezania Malbork mają dobre humory po 16 kolejce spotkań w drugiej grupie. W wyjazdowym meczu pokonali wczoraj (sobota) w Grudziądzu MKS 40:31.
Do przerwy gospodarze jeszcze próbowali nawiązać walkę, po 30 minutach przegrywali bowiem tylko 13:17, ale w drugiej połowie malborczycy podwoili przewagę. Takiego wyniku trzeba było się spodziewać, obie drużyny dzieli w tabeli przepaść. Zwycięstwo w Grudziądzu nie zmieniło niczego w położeniu SPR Pomezania w klasyfikacji. Podopieczni trenera Łukasza Jezierskiego (20 pkt) nadal zajmują trzecie miejsce.