II liga siatkówki. Orzeł Malbork przegrał z Chemikiem Police

Siatkarki Orła Malbork przegrały 0:3 z Chemikiem Police w 13 kolejce II ligi siatkówki.

Nieco ponad godzinę potrzebowały zawodniczki Chemika Police, by zakończyć spotkanie z Orłem Malbork. Policzanki są wicecliderem tabeli II ligi, a podopieczne trenerów Szymona Żołędziewskiego i Pawła Tercjaka przystępowały do spotkania z piątego miejsca 10-zespołowej klasyfikacji.

Pierwszą partię przyjezdne wygrały 25:15, drugą 25:14, a trzeciego seta zakończyły przy stanie 25:20.

W kolejnym spotkaniu Orzeł Malbork będzie podejmował Energetyka Poznań, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Ten mecz odbędzie się 17 stycznia o godz. 17.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0