18+

II liga siatkówki. Pałac II Bydgoszcz - Orzeł Malbork 3:2

Siatkarki Orła Malbork po pięciosetowym meczu przegrały w Bydgoszczy z Pałacem II w 8 kolejce rozgrywek II ligi.

Drużynie Orła Malbork nie udał się rewanż za porażkę doznaną podczas inauguracji rozgrywek II ligi. Pod koniec września br. siatkarki Orła uległy w Malborku Pałacowi II Bydgoszcz 1:3. Obie drużyny spotkały się ponownie w sobotę (7 grudnia) w Bydgoszczy, ale i tym razem lepsze okazały się zawodniczki Pałacu II. Tym razem wygrały w pięciu setach - 10:25, 25:23, 21:25, 25:14, 15:13.

Podopieczne trenerów Szymona Żołędziewskiego i Pawła Tercjaka po 8 kolejkach zajmują 6 miejsce w 8-zespołowej tabeli z dorobkiem 9 punktów. Nad siódmym w tabeli elbląskim Orłem mają 5 pkt. przewagi, a do piątego w klasyfikacji Atomu Trefl II Sopot tracą 2 pkt.

Kolejny ligowy mecz Orzeł rozegra już w nowym roku. 11 stycznia siatkarki z Malborka podejmą EDF Wybrzeże APS Rumia (4 miejsce w tabeli, 13 pkt.).

Tutaj zobaczysz, jak grają siatkarki z Malborka: Orzeł Malbork - MUKS Joker Mekro Świecie [FILMY i ZDJĘCIA]