Wybierz region

Wybierz miasto

  03.10 Tomcat & Friends pres. Sam Wolff & Sima LIVE (3city)

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  21:00 Sobota, 3 października

  • Brak informacji o cenie

  03.10 Tomcat & Friends pres. Sam Wolff & Sima LIVE (3city)
  _________________________________________________
  Lineup:
  Sam Wolff & Sima LIVE (3city)
  Cranz (3city)
  Tomcat (Electronic Revolution/Alternatywa/Malbork)
  Rafal Frejnik (Malbork)
  ::Sam Wolff & Sima:: (3city)
  Duet z Trojmiasta w ktorego skład wchodzą Sam Wolff (Samuel Wolff) oraz Sima (Radek Kausa), działają razem stosunkowo krotko, a już zdążyli zdobyć uznanie klubowiczow w trojmieście. Mają na kącie już kilka własnych produkcji, ktorymi pokazali że mają coś do powiedzenia na scenie techno. Niedawno światło dzienne ujrzała ich pierwsza epka Midnight Walker, a teraz już promują kolejną, The Street. Swoj pierwszy live act zaprezentowali na stoczniowej Ulicy Elektrykow, ktorym porwali słuchaczy. Grali u boku takich sław jak DUSS, METRIK, SATOSHI OTSUKI...
  ::CRANZ::(3city)
  Cranz to projekt, ktory powstał z inicjatywy Grzegorza i Adama w 2014 roku. Żyjąc na tej samej ulicy od dzieciństwa i chodząc do tej samej szkoły poznali się dopiero jako DJe. Wspolna pasja, hobby, muzyczne wyczucie i gusta sprawiły, że stali się oni jednymi z najmłodszych DJi grających muzykę techno na połnocy Polski. Od roku wspołpracują z agencją Illegalbreaks i przez ten czas mogą się oni szczycić takimi supportami jak: Rebekah, Jillionaire of Major Lazer, Black Sun Empire, S.P.Y, DANGER, Son of Kick, Sigma, London Electricity, Etherwood, Calyx & Teebee, Fred V & Grafix, Netsky, Danny Byrd, Kuba Sojka, DUSS, Marcin Czubala, An On Bast, Tom Encore czy Reza. W czerwcu 2015 roku zostali zaproszeni przez DJ Neevalda do swojej audycji "LIVE SET" Klub FM/ RMF MA w Poznianiu.
  ::TOMCAT::: ELECTRONIC REVOLUTION / ALTERNATYWA MALBORK
  TomCat - młody djski duet, ktory doskonale opisują słowa: innowacja, oryginalność oraz perfekcja. W jego skład wchodzą: Michał Kotowski - Kotedzky i Tomek Gręda Tomnoise. Każdy z nich już od najmłodszych lat interesował się muzyką, zarowno w aspekcie produkcji jak i technikami dj'skimi. Po wieloletnim szlifowaniu swoich umiejętności mieli przyjemność pokazania ich w Malborskich klubach i nie tylko, między innymi w Alternatywie, gdzie wspolnie z kolektywem Electronic Revolution mieli przyjemność rozkręcić muzycznie krzyżackie podworko. Kiedy już panowie się poznali i stwierdzili, że doskonale się uzupełniają, wpadli na doskonały pomysł, by połączyć siły i stworzyć duo TomCat. Teraz z podwojną siłą mają zamiar podbić świat muzyki elektronicznej mieszając w swych setach techno, tech house, deep house oraz minimal, wzbogacając je elementami live act. Stay tuned!
  W styczniu 2015 roku dołączyli do Malborkiego kolektywu "Electronic Revolution"
  Na chwilę obecną działamy przede wszystkim w Klubie Alternatywa w Malborku.
  music: deep-house tech-house techno
  start: 21:00
  wjazd: 10 PLN
  __________________________________________
  Electronic Revolution & Alternatywa

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach