Wybierz region

Wybierz miasto

  12.12 Tralien (A.T.O.M./Poznań) & Potocki (Pralnia Elektroniczna/Poznań)

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  21:00 Od 12.12.2015 do 13.12.2015

  • Brak informacji o cenie

  :::Tralien:::A.T.O.M./Poznań
  Piotr Kaliszewski, występujący pod pseudonimem Tralien urodził się 26 grudnia 1988r. w Poznaniu. Muzyka w jego życiu zawsze odgrywała kluczową rolę, to ona go inspirowała, a także napędzała do dalszego jej zgłębiania. Silne zainteresowanie muzyką elektroniczną przejawiło się w chęć dostrzeżenia na żywo techniki didżejow. To właśnie był moment kulminacyjny, kiedy to wytworzyła się w nim chęć nie tylko słuchania, ale także tworzenia swoich unikalnych kompilacji. Wyposażył się więc w profesjonalny sprzęt i rozpoczął żmudny trening. Ciężkie godziny pracy zostały dostrzeżone przez osoby z branży, ktore postanowiły z nim wspołpracować. Dzięki temu miał okazję wystąpić w kilkunastu renomowanych polskich klubach. Nie tylko kluby stanęły przed nim otworem, w czerwcu 2010r. miał okazje wystąpić na polskiej edycji Global Gathering, największego festiwalu muzyki elektronicznej na świecie. To wszystko przypieczętowało wspołpracę z agencją bookingową Squared Away, ktora od 2009 roku reprezentuje artystę, a także kooperację z poznańskim środowiskiem studenckim (występy na Stadionie AZS - Juwenalia 2011, 2012 oraz w poznańskiej Arenie w 2010). Z ostatnich osiągnięć warto wspomnieć rownież o rezydenturze na konkursie DJ`skim START A PARTY DJ CONTEST, czy też zwycięskim secie w konkursie radia CZWORKA - Audioriver 2011. Style muzyczne jakimi przebiegle manipuluje to głownie techno, techhouse oraz minimal, w ostatnim czasie świetnie odnajduje się rownież w lżejszych beatach muzyki house. Na chwilę obecną objął rezydenturę w Poznańskim klubie Tunel ,a swoje zainteresowania skierował w kierunku pierwszej autorskiej produkcji.
  :::Potocki:::Pralnia Elektroniczna/Poznań
  Dj i promotor z Poznania, obecny na scenie elektronicznej od 2008 roku. Trudno tak na prawdę określić jaką muzykę prezentuje w swoich setach. Stroni od szufladkowania gatunkow i ceni sobie rożnorodność dlatego jego sety bywają często zaskakujące i nieprzewidywalne. Obecnie występuje pod dwoma aliasami, jako Potocki serwuje mieszankę wszystkiego co najciekawsze z muzyki house i techno, z kolei jako Panic System - połamane i basowe brzmienia w okolicach 70 BPM. Wspołtworca kolektywu a zarazem cyklu imprezowego Pralnia Elektroniczna działającego z powodzeniem od 2011 roku. Miał okazję zagrać w wielu ciekawych miejscowkach, m.in. 1500m2 (W-wa), Sfinks700 (Sopot), INQbator (Katowice), NRD (Toruń) czy też w lokalnych SQ, 8 Bitow i Projekt LAB. Supportował wielu artystow, nie tylko związanych ze sceną elektroniczną, takich jak Seba, Current Value, Zardonic, Rockwell, Kanji Kinetic, Neonlight, Eleven8, Tom Encore, Ravager, Eprom, Kixnare, POL_ON, Jurek Przeździecki, Maximilian Skiba, Mooryc czy nawet Fokus, Duże Pe i Wujek Samo Zło...
  :::TOMCAT::: Electronic Revolution/Alternatywa Malbork
  TomCat - młody djski duet, ktory doskonale opisują słowa: innowacja, oryginalność oraz perfekcja. W jego skład wchodzą: Michał Kotowski - Kotedzky i Tomek Gręda Tomnoise. Każdy z nich już od najmłodszych lat interesował się muzyką, zarowno w aspekcie produkcji jak i technikami dj'skimi. Po wieloletnim szlifowaniu swoich umiejętności mieli przyjemność pokazania ich w Malborskich klubach i nie tylko, między innymi w Alternatywie, gdzie wspolnie z kolektywem Electronic Revolution mieli przyjemność rozkręcić muzycznie krzyżackie podworko. Kiedy już panowie się poznali i stwierdzili, że doskonale się uzupełniają, wpadli na doskonały pomysł, by połączyć siły i stworzyć duo TomCat. Teraz z podwojną siłą mają zamiar podbić świat muzyki elektronicznej mieszając w swych setach techno, tech house, deep house oraz minimal, wzbogacając je elementami live act. Stay tuned!
  W styczniu 2015 roku dołączyli do Malborkiego kolektywu "Electronic Revolution"
  Na chwilę obecną działamy przede wszystkim w Klubie Alternatywa w Malborku.
  :::MAJAKOV:::Electronic Revolution /Alternatywa Malbork
  DJ, promotor i organizator imprez, wspołzałożyciel kolektywu Electronic Revolution, rezydent Klubu Alternatywa w Malborku.
  Swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął mniej więcej w 2000 roku, przy czym pierwsze kroki w zgrywaniu płyt gramofonowych szacowane są na rok 2008.
  Początkowo zafascynowany muzyką hard techno oraz progressive house, na chwilę obecną jego gatunkiem przewodnim jest tech-house z domieszką tribal house'owych brzmień dopełnionych solidną dawką nowego techno w tempie 125 BPM.
  Selekcja i dobor utworow jest jego mocną stroną.
  __________________________________________________
  start: 21:00
  muzyka: deep house / tech-house / techno
  wejście: 15 PLN
  Dla posiadaczy karty klubowej wejśćie przez całą noc 10 PLN
  __________________________________________________
  Electronic Revolution & Alternatywa

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach