Wybierz region

Wybierz miasto

  13. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej - dzień 1

  Muzeum Zamkowe w Malborku
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 00

  12:00 Piątek, 12 czerwca

  • Wstęp wolny

  Podobnie do zeszłego roku, rownież i w tym, Dniom Malborka towarzyszyć będzie Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej. To już 13. edycja festiwalu, w czasie ktorego organizatorzy zapraszają mieszkańcow i odwiedzających nasze miasto do wspolnej zabawy w klimacie czasow dawnych.

  Tego dnia odbędą się warsztaty dla zespołow muzyki i tańca dawnego uczestniczących w przeglądzie festiwalowym (tegoroczny festiwal ma formułę przeglądu – nie konkursu) oraz zupełna nowość – gra miejska dla dzieci i młodzieży z malborskich szkoł (regulamin). Propozycja ta znajdzie także swoją kontynuację następnego dnia w postaci gry miejskiej dla rodzin. Uczestnicy gry pokonają wyznaczoną na terenie miasta trasę, po drodze spotykając postacie, ktore przedstawiać będą każdej drużynie potrzebne w grze informacje i oceniać wykonanie powierzonych zadań. W piątek wieczorem odpocząć będzie można podczas seansu filmowego – w kinie pod chmurką w Sklepach Cynamonowych odbędzie się projekcja filmu „Pan Samochodzik”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach