Wybierz region

Wybierz miasto

  17.10 Te33no Collective vs. Electronic Revolution

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  21:00 Sobota, 17 października

  • Brak informacji o cenie

  17.10.2015 - Te33no Collective vs. Electronic Revolution
  + Kotedzky Birthday! :)
  Te33no Collective Crew:
  UKASH
  DJ i promotor urodzony w 1984 roku. Właściciel Te33no Collective, a także tworca undergroundowego podcastu TE33NO PODCAST, na ktorym mieli okazję nagrywać Dave The Drummer czy Gabeen.
  Pierwsze kroki za sprzętem stawiał w 2000 roku. W trakcie setow Ukasha z głośnikow wydobywają się ciężkie brzmienia oscylujące w gatunkach dark, hard, acid techno i kilku innych. Podczas miksowania korzysta głownie z winyli, jednak ostatnio zdarza mu się także używać systemu DVS. Łącząc starą szkołę grania z nową, nie zamyka się na style, co tworzy niekiedy naprawdę wybuchowe mieszanki.
  Ukash miał okazje grywać m.in. w Londynie, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Sopocie, Mielnie, Szczecinie, Koszalinie czy Zielonej Gorze.
  E.F.G.
  Urodzony w 1988 roku w Gdyni E.F.G. zainteresował się głębiej muzyką klubową na przełomie lat 2004-2006, kiedy to popularny był tzw. tech trance. Czas minął, dawni idole podążyli innymi ścieżkami. Lata 2006-2008 to inspiracje czerpane z uczestnictwa w licznych imprezach klubowych. Tłuste bity w rytmach Techno czy Tech House zamiatały owczesne parkiety.
  Wraz z fascynacią nowo odkrytą muzyką, narodziła się pasja DJing. Gramofon i płyty winylowe zakupione w second handzie w Niemczech, były jej kolejnym motorem napędowym. Miejscem DJskiego debiutu (2008) był Internetowy eter radio Soundempire. Obecnie prowadzi autorskie audycje E.F.G. Sound w amerykańskim radiu Proton. Zagrał rownież na szeregu imprez plenerowych oraz klubowych. Dzięki otwartemu umysłowi na gatunki muzyczne stara się zawsze idealnie wpasować w atmosferę danego miejsca.
  MRN
  MRN Swoją przygodę z muzyką zaczął od gitary elektrycznej i grania wszelkich odmian metalu. Fascynacja The Prodigy, ktora przerodziła się w fascynację muzyką rave, techno i sprawiło, że zamienił on instrumenty na gramofony. Jego miksy to potężna dawka mocy. Starannie wyselekcjonowane kawałki, mocno dynamiczne przejścia to jego wizytówka.
  Electronic Revolution Crew:
  MAJAKOV
  DJ, promotor i organizator imprez, wspołzałożyciel kolektywu Electronic Revolution, rezydent Klubu Alternatywa w Malborku.
  Swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął mniej więcej w 2000 roku, przy czym pierwsze kroki w zgrywaniu płyt gramofonowych szacowane są na rok 2008.
  Na swoim koncie posiada masę zorganizowanych imprez pod szyldem Electronic Revolution oraz długą listę występow gościnnych m.in. w Sfinks700 Sopot, INQ Katowice, NRD Toruń...
  Początkowo zafascynowany muzyką hard techno oraz progressive house, na chwilę obecną jego gatunkiem przewodnim jest tech-house z domieszką tribal house'owych brzmień dopełnionych solidną dawką nowego techno w tempie 125 BPM.
  Selekcja i dobor utworow jest jego mocną stroną.
  Dotychczasowy support i wspolne występy m.in. z: Siasia, Angelo Mike, Carla Roca, Hypno, Piotr Bejnar, DUSS, Drwal, Deas, Chmara, Winter, Nexy, Mike P, Joana, Marcin Krupa, PYSH, MiT, SB, Vacos, Paryss, Quantum Mekk, PeKin, Goga M, Anja Kraft, Ayako Mori, Kontrasala, Islet (wokal) & many more...

  SPECTRUM NOISE
  TOMCAT
  Młody djski duet, ktory doskonale opisują słowa: innowacja, oryginalność oraz perfekcja. W jego skład wchodzą: Michał Kotowski - Kotedzky i Tomek Gręda Tomnoise. Każdy z nich już od najmłodszych lat interesował się muzyką, zarowno w aspekcie produkcji jak i technikami dj'skimi. Po wieloletnim szlifowaniu swoich umiejętności mieli przyjemność pokazania ich w Malborskich klubach i nie tylko, między innymi w Alternatywie, gdzie wspolnie z kolektywem Electronic Revolution mieli przyjemność rozkręcić muzycznie krzyżackie podworko. Kiedy już panowie się poznali i stwierdzili, że doskonale się uzupełniają, wpadli na doskonały pomysł, by połączyć siły i stworzyć duo TomCat. Teraz z podwojną siłą mają zamiar podbić świat muzyki elektronicznej mieszając w swych setach techno, tech house, deep house oraz minimal, wzbogacając je elementami live act. Stay tuned!
  W styczniu 2015 roku dołączyli do Malborkiego kolektywu "Electronic Revolution"
  Na chwilę obecną działamy przede wszystkim w Klubie Alternatywa w Malborku.

  __________________
  Time Table:
  22:00-23:00 TOMCAT
  23:00-00:00 SPECTRUM NOISE
  00:00-01:00 EFG
  01:00-02:00 UKASH
  02:00-03:30 MRN
  03:30-04:30 MAJAKOV
  __________________
  start: 21:00
  music: tech-house / techno
  tax: do godziny 23:00 - 10 zł / od godziny 23:00 - 15 zł

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach