Wybierz region

Wybierz miasto

  26.09 BUŁKA PARYSS'KAKlub ALTERNATYWA, Malbork

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  21:00 Od 26.09.2015 do 27.09.2015

  • Brak informacji o cenie

  26.09.2015 - BUŁKA PARYSS'KA
  BUŁKA PARYSS'KA najbardziej rozpoznawalna, nazywana przez wielu kultową - cykliczna impreza, ktorej pomysłodawcą jest promotor/dj Łukasz PARYSS Perkowski. Pierwsze wypieki BUŁKI miały miejsce w roku 2005, w sopockim Sfinksie, gdzie impreza odbywała się w każdy czwartek nieprzerwanie przez cztery lata oraz w weekendy - od października 2011 roku do marca 2015 roku, będąc flagową imprezą tego miejsca. Każde wydarzenie sygnowane BUŁKOWĄ marką przyciągało do Sfinksa setki dusz, spragnionych dobrej muzyki i sztuki. W przyjacielskiej, rodzinnej wręcz atmosferze bawili się i dyskutowali lokalni oraz przyjezdni klubowicze, studenci i artyści. Ta kultowa w tej chwili marka wyznaczyła nową jakość w prezentacji i przekazie niezależnej muzyki elektronicznej. Bułkowe wypieki serwowane były także w sopockiej Versalce, Papryce i RaceLineCafe, w gdańskim Apartamencie i B90, poznańskim SQ oraz łodzkim Oiomie, a także w klubie Alternatywa (Malbork) i tczewskiej Trombie. Do tej pory na ponad 270 imprezach wystąpiło około 400 polskich i kilkudziesięciu zagranicznych artystow, prezentujących całą paletę barw niekomercyjnej muzyki klubowej. Oprocz imprez stricte tanecznych na BUŁCE PARYSS'KIEJ odbywają się koncerty i występy live oraz wernisaże i wizualia, a także kiermasze.
  Więcej informacji:
  PARYSS - "Jeden z najbardziej cenionych trojmiejskich DJ-ow" - Gazeta Wyborcza (2009-12-29)
  Obecnie ma 31 lat a swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w 1998 roku i na ten okres datuje zakup pierwszych winyli. Z roku na rok jego poczynania nabierały rozpędu. Jest prekursorem trojmiejskiej sceny electro i jednym z pierwszych w tym stylu w kraju.
  Rezydent sopockiego Sfinksa w latach 2004 - 2009 r., 2012 - 2015r. W tym okresie zrealizował w nim około 300 imprez zapraszając po nad 450 artystow z kraju i świata.
  Jest cenionym organizatorem i promotorem, na swoich eventach gościł czołowkę polskich wykonawcow jak i zagraniczne gwiazdy. Od 2002 roku na trojmiejskiej scenie zorganizował niezliczoną ilość imprez z niezależną muzyką elektroniczną.
  Członek kolektywu i zarazem pierwszego w Polsce sklepu z winylami - Skylark Records
  Więcej informacji:
  line up:
  PARYSS
  SVEN WIT
  SONARSSON
  RYBSON
  MAJAKOV
  _______________________
  music: deep house / tech-house / tribal /minimal / techno
  start: 21:00
  wejście: 10 PLN

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST