Wybierz region

Wybierz miasto

  3moonboys

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  20:00 Sobota, 7 lutego

  • 10zł

  3moonboys

  Mięsiste brzmienie gitary i basu, post-punkowe rytmy połączone z dźwiękami starych syntezatorow i klawiszy, oniryczny, melancholijny wokal oraz łączenie wielu stylistyk, nie tylko muzycznych – tak w skrocie można opisać muzykę bydgoskiego kwintetu 3moonboys.
  Zespoł, ktory wpisał się na dobre w muzyczny krajobraz polskiego alternatywnego undergroundu, cały czas zaskakuje i wymyka się prostym klasyfikacjom. Tak było w 2004 roku, kiedy wydali swoją debiutancką płytę, ktora była jedną z pierwszych bydgoskich płyt Indie rockowych. Tak było też dwa lata temu, kiedy ukazał się ich ostatni album zatytułowany „Skakankan”, ktory połączył w sobie eksperymentalne podejście do aranżacji i kompozycji oraz bogactwo odniesień.

  Płyty 3moonboys są przemyślane od pierwszych akordow, a skończywszy na nietypowych okładkach i wieloznacznych tekstach inspirowanych literaturą. Udowadniają, że w z pozoru ograniczonej formie, jaką jest muzyka rockowa, można jeszcze bardzo wiele powiedzieć.
  Kolejny album planowany jest na jesień 2014 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski