Wybierz region

Wybierz miasto

  Alternatywne Święta: Hypno (Birmingham / UK)

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Od 25.12.2016 do 26.12.2016

  • Brak informacji o cenie

  HYPNO to nazwisko, ktore coraz bardziej zakorzenia się w umysłach artystow, producentow i dj-ow wszędzie tam, gdzie to możliwe, nabierając i wzbudzając zainteresowanie we wszystkich zakątkach globu.
  Jako producent nie ogranicza się do jednego stylu stawia na rożnorodność. Bynjamniej nie tworzenie utworow dla mas pozostaje blisko swojej miłości do deepu i elektroniki. Jego produkcje i remixy docierają do uszu coraz większej ilości słuchaczy, między innymi: Sander Kleinenberg, Desyn Masiello, Nic Fanciulli, Laurent Garnier i innych tworcow inteligentnej muzyki elektronicznej. Aby mieć swobodę działania powstała wytwornia należąca do samego Hypno Greased Palms Records, ktora służy jako doskonałe źrodło jego własnego materiału. Swym muzycznym zasięgiem obejmuje wiele gatunkow, ale pozostaje w obrębie ukochanego gatunku deepu.

  Jego występy na żywo odzwierciedlają pasję do muzyki elektronicznej. Wybiera utwory, ktore są pełne klimatu i emocji, jak rownież swoje własne reedycje.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski