Wybierz region

Wybierz miasto

  Andrzejki 2016 Joanna Krzyśków & McGlennSKii

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Sobota, 26 listopada

  • Wstęp wolny

  W sobotę 26.11.2016 klub CITY świętuje weekend ANDRZEJKOWY 2016! Szykujcie kreacje i szampańskie humory, ponieważ ta noc pozostanie w Waszej pamięci na dłuuuugo.

  Naszym gościem specjalnym będzie D - JO Violinist (skrzypce) oraz Mc Glennskii (wokal), za konsolą pojawi się HouseJunior

  Joanna Krzyśkow aka D-JO - polska skrzypaczka house, deep house. Bardzo dobrze czuje się w nurcie R&B i hip - hop, na swoim koncie ma rownież projekty rockowe (wraz z kwartetem Muses String Quartet, ktorego jest założycielką nagrała, partie smyczkowe na płytę zespołu Fahren). Urodzona w Żarach, wykształcona w Bydgoszczy, zamieszkała w Warszawie, od kilku lat regularnie podbija najbardziej znane sceny klubowe w Polsce i Europie. D-JO ma na swoim koncie trasy koncertowe we Francji, Niemczech, Włoszech, w Belgii, Holandii, oraz na Litwie i Węgrzech. Wspołpracowała z dj'ami takimi jak: Johnny W, Matthew Clarck, Bart B, Lone, Mr.Root, Groove Dee, Hes,Mikesz, Dudson, Pitu, Matthew Colss, Peres, Badflame, Andy Mile, Keta – rezydentami najlepszych i najbardziej ekskluzywnych klubow w Polsce (Capitol, BANK, Platinium, Pacha Poznań, Soda, SQ, etc.), a także z klubowymi wokalistkami jak Georgina Tarasiuk czy MAYA. Swoj kunszt artystyczny doskonaliła na licznych warsztatach oraz kursach mistrzowskich w kraju i za granicą. Brała udział w wielu nagraniach muzyki teatralnej i filmowej. Wspołpracowała, koncertowała lub nagrywała z takimi artystami jak: Grzegorz Markowski, Adam Bałdych, Sławek Uniatowski, Hanna Banaszak, Ryszard Bazarnik, Marek Biliński, Jerzy Karwowski, Robert Kubiszyn, Paweł Tomaszewski, Michał Malik Malicki, Grzegorz Bałdych, Piotr Żaczek, Wojciech Zieliński, Adam Sak i Cezary Konrad. Przez wiele lat wspołtworzyła orkiestrę złożoną z młodych talentow koncertującą w wielu krajach Europy Jeunesses Musicales. Występowała na wielu festiwalach, eventach, imprezach biznesowych i sportowych, w Polsce oraz za granicą (m.in. Bal Charytatywny Fundacji TVN, Gala Powitania Adama Małysza po wygranej w Pucharze Świata w skokach narciarskich, Gala Sieci Telefonii Komorkowej PLUS GSM).

  Glenn "glennSKii" Meyer to amerykański wokalista i producent ktory, jako muzyk mieszkał i tworzył na trzech kontynentach. Pochodzi ze wschodniego wybrzeża USA, występował, nagrywał i wydawał płyty w Polsce (m.in Blenders i Groovekojad). W latach 2012-2014 rozwijał muzyczne projekty w okolicach San Francisco, w muzycznym mieście Santa Cruz (oba w Kalifornii), oraz w Azji (Wietnam i Kambodża).
  glennSKii był frontmanem funk-rockowej grupy Blenders (Ciągnik, Biribomba, Owca, Czuję że Muszę, Włos to Włos, itd) oraz wokalistą i liderem zespołow "Groovekojad” i "theglennSKii’s”. Jest znany z mieszania funk, rock, groove, jazz, break-beat, drum n' bass i oldschool z improwizacją. Stworzył swoj niepowtarzalny styl poprzez zanurzenie w innych kulturach. Intensywnie koncertował zarowno z zespołami oraz jako MC. mC glennSKii, ktorywielokrotnie występował na polskiej scenie klubowej, wspołpracował z polskimi artystami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski