Wybierz region

Wybierz miasto

  Andrzejki na rockowo

  MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Kościuszki/54, +48 60 514 68 57

  19:00 Sobota, 28 listopada

  • 25zł

  Obscure Sphinx

  Obscure Sphinx to projekt założony w 2008 roku. Tworzą muzykę oscylującą między post i doom metalem, nie boją się jednak czerpać inspiracji z innych gatunkow jak post-rock czy metal progresywny. W swej tworczości łączą przestrzenne brzmienia i elektroniczne sample z miażdżącą rytmiką 8-strunowej gitary i 6-strunowego basu. Całość zaś dopełniona jest wyjątkowym głosem wokalistki.

  Dyskografia
  Albumy studyjne
  Anaesthetic Inhalation Ritual (2011)
  Void Mother (2013)

  Dema
  Blinded By The Light (2009)
  Part Of Unexisting Space (2010)

  Underfate

  Muzyka jaką gramy jest bezpośrednio powiązana z nazwą zespołu. Odnosi się do pewnej drobnej i delikatnej składowej przeznaczenia, określonej przez nas jako podprzeznaczenie, na ktorą mamy wpływ i przez, ktorą możemy wpływać na to, co teoretycznie jest już zapisane – przeznaczone. W ten sposob muzyka nam przeznaczona, powstająca w wyniku subtelnego przeplatania konkretnych brzmień, jest dokładnie tym, co pragniemy grać.

  Zespoł ma na koncie debiutancką płytę zatytułowaną "Seven" (2015). Jest to "concept album" opowiadający historię chłopca budzącego się po 14 latach śpiączki.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski