Wybierz region

Wybierz miasto

  Animators + Goście - EjPiEj

  Klub Dołek
  Malbork, ul. Plac Słowiański/5, +48 55 272 31 31

  19:00 Piątek, 1 grudnia

  • 15zł

  Animators w klubie Dołek! Trio z Sosnowa odwiedzi Malbork z okazji promocji najnowszej płyty, zatytułowanej "Hepi End." Co czyni ją jeszcze bardziej, wyjątkową w karierze zespołu? Album zawiera utwory, po raz pierwszy w historii zespołu, w języku polskim!

  Animators
  Czysta i surowa energia rock’n'rolla. Jest ich trzech. Ich spontaniczna muzyka to piosenki o ludziach, emocjach, lalkach, złych chłopakach, wścibskich sąsiadach i podrożach w kosmos z przesterem, na ostro i bez ogrodek. Zdobywcy wielu nagrod i wyrożnień na niezliczonej ilości przeglądow, festiwali i konkursow dedykowanych młodym zespołom. Trio to rownież weterani "talent show" - X Factor i Must Be The Music nie raz można było usłyszeć ich na antenie ogolnopolskich stacji radiowych. Po kilku latach i dwoch płytach przyszedł czas na nowe wyzwanie pierwszy w ich dorobku album z polskim tekstem.
  Hepi End to szczera ekspresja. Muzyczne szaleństwo. Szukanie odpowiedzi na ważne pytania. Jak czujemy się ze sobą? Jak zrozumieć innych? Co sprawia, że chcemy żyć jeszcze bardziej? Pomimo wszystko.

  Przed Animators zagrają:
  EjPiEj - … trzech facetow, ktorzy za sprawą swojej muzyki przenoszą słuchacza do innego wymiaru. Muzyka instrumentalna, budząca w słuchaczu najrożniejsze nastroje – od euforii do niepokoju. Mieszanka stylow – bules? jest, rock? jest, elektronika? jest, jazzowa jazda? jest…brzmi to nieprawdopodobnie, a jednak udowadniamy, że można to wszystko połączyć w jedną całość. Sami określamy swoj styl jako: Alternativ*ArtRock*Instrumental *Experimental*MixOf

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach