Wybierz region

Wybierz miasto

  Bartas Szymoniak

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  21:00 Sobota, 16 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Bartas Szymoniak:
  Jeden z najciekawszych Artystow młodego pokolenia i prekursorow beatboxu w Polsce. Nakładem S.P. Records ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „Miliony oszukanych dziewcząt i chłopcow”. Koncerty Bartasa, to wyjątkowe połączenie akustycznego rocka z beatboxem, ktore sam Artysta określa po prostu jako BeatRock.
  Większość materiału na debiutancką płytę została zarejestrowana we wnętrzach świątyni. To 10 utworow celnie opisujących dzisiejszą rzeczywistość. W nagraniach po za zespołem wzięli udział min. Andrzej Izdebski,Tomasz Rożek ,Sławek Pietrzak, Skubas, Sławek Uniatowski, gościnnie zaśpiewała rownież Georgina Tarasiuk. Pod koniec maja 2015 r. singiel "Nagi" zapowiadający album, trafił na listę przebojow Programu 3 Polskiego Radia.
  Bartas, doświadczenie sceniczne zbierał jako wokalista legendarnego - Sztywnego Pala Azji ( 2007 - 2015 ). Jest także laureatem popularnego "Idola".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST