Wybierz region

Wybierz miasto

  Bibobit - Podróżnik Tour

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  19:00 Piątek, 23 lutego

  • od 20zł

  1 lutego ukaże się singiel promujący pierwszy długogrający album grupy Bibobit. Wraz z wydaniem płyty zespoł rozpoczyna serię koncertow PODROŻNIK TOUR, podczas ktorych będzie szansa, aby nabyć limitowaną serię albumu w przedsprzedaży!
  Premiera płyty "Podrożnik" w marcu 2018. W Malborku zespoł Bobobit będzie można zobaczyć 23-02-2018r.

  BIBOBIT
  Niedługo po tym, jak pojawiła się ich debiutancka Ep-ka EP1, wystąpili na Orange Warsaw Festival, Kaliningrad City Jazz czy Enea Spring Break. Tam pokazali, że za sprawą ich koncertowej energii
  w niezwykły sposob zabierają publikę do swojego świata.
  Do tej pory wystąpili na wspolnej scenie przed Hipnotic Brass Ensamble, Richardem Bona, Keyonem Harroldem, Dirty Loops czy Michałem Urbaniakiem i za każdym zdobywali kolejnych słuchaczy, ktorzy nierzadko przychodzili z pytaniem: Co Wy gracie?
  To grupa, ktora ma swoj własny eklektyczny styl, w ktorym słychać echa Jazzamatazz, Roberta Glaspera czy The Roots.
  W ich singowym debiucie pt. "Plotka" wzięła udział Urszula Dudziak, drugi utwor "Czasami" - szybko został zauważony przez dziennikarzy Radiowej "Trojki" i zagościł także w liście przebojow Programu Trzeciego Polskiego Radia. W marcu ukaże się ich pierwszy długogrający album "Podrożnik". Ta płyta to bowiem emocjonalna wyprawa przez doświadczenia, jakie zbudowały Bibobit, w ktorej przewodnikiem są dźwięk, słowo i improwizacja. Pierwszy singiel promujący "Podrożnika" pt. "Telefon", będzie miał swoją premierę 1.02.

  BIBOBIT BIO
  Autorami projektu, są Daniel Moszczyński i Bartek Pietsch duet producencki, ktory inspiruje i jednoczy jazz, elektronika oraz hip-hop. To zespoł, ktorego nie da się opisać jednym zdaniem, ponieważ świadomie przekracza granice gatunkowe. Chcemy podejść do tematu inaczej. Połączyć jazzowe harmonie i improwizacje z rapem, podsmażyć je na elektronicznych tłustych brzmieniach i doprawić muzycznymi skojarzeniami każdego z nas. W Bibobicie każdy jest trochę z innego świata.
  Kochamy żywe brzmienia, a nowoczesność bardzo nas inspiruje. Robimy jazz, groove, hip-hop, melodie, śpiewy i rymy."
  Na froncie grupy zobaczyć można śpiewająco- rapującego Daniela Moszczyńskiego, artystę, zawodnika, ktory celowo nie trzyma się sztywno jednej gatunkowej estetyki. Ten zespoł na dotychczasowych koncertach udowodnił, że powstał po to, aby grać na żywo!
  Do tej pory wystąpili m.in. na Orange Warsaw Festival, Festiwalu Nowe Nurty, Slot Art Festival, Enea Spring Break - Red Bull Tour Bus. Zagrali także na wspolnej scenie z Hypnotic Brass Ensemble podczas Festiwalu Made In Chicago czy Heather Small i Richardem Bona na zaproszenie Kaliningrad City Jazz. Zespoł rozgrzewał także publikę na koncercie Ikony Jazzu w Gdańsku gdzie supportował projekt Michała Urbaniaka Urbanator. A w listopadzie zeszłego roku zagrali na finałowym koncercie jazzowym, Europejskich Targow Muzycznych Co Jest Grane jako bezpośredni support Keyona Harrolda.
  W singlowym debiucie Bibobitu wzięła udział Urszula Dudziak. Drugi singiel pt. "Czasami” doceniony został m.in. w Trzecim Programie Polskiego Radia i zadebiutował także na Liście Przebojow Trojki.
  Artyści na marzec zaplanowali premierę swojego pierwszego długogrającego albumu "Podrożnik". 1.02. zaprezentują pierwszy singiel z tejże płyty pt. "TELEFON".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST