Wybierz region

Wybierz miasto

  Big City Beats: Dj Bartez

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Sobota, 29 kwietnia

  • 15zł

  Na wyczekiwaną sobotę przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego!
  DAJ SIĘ PONIEŚĆ DŹWIĘKOM I PRZYBĄDŹ na kolejną EDYCJĘ WYBITNIE MUZYCZNEGO SPOTKANIA, jakim jest BIG CITY BEATS.
  O smakowite kąski muzyczne zadba rezydent cyklu dj Bartez oraz jego goście.
  Na naszym PARKIECIE KOLEJNY RAZ zapanuje pozytywna energia, a w głośnikach zabrzmi muzyka, ktora nie pozwoli Ci ustać w miejscu! Zaszalej z nami w klubie CITY CLUB & BOWLING a zrozumiesz, czym są prawdziwe miejskie brzmienia, przepełnione gorącym R&B, oldskulowym FUNKiem, energetycznym i melodyjnym HOUSE.

  DJ BARTEZ aka BartBartez.
  Pochodzi z Gdyni. Kolekcjoner winyli, pasjonat hiphopu/rnb z lat 90tych, funk, oraz dobrych elektronicznych brzmień house i breakbeat.
  Przygodę z czarnymi płytami i sztuką miksowania muzyki zaczął ponad 15 lat temu. Swoje umiejętności dj-skie prezentował na wielu popularnych trojmiejskich imprezach oraz na licznych imprezach w całym kraju. Lista jest tak długa, że nie sposob wymienić.
  Jego styl to mieszanka doskonale wyselekcjonowanej muzyki, od klasykow po świeże klubowe brzmienia. W trakcie granych przez niego imprez usłyszeć można niezliczoną ilość bootlegow i remixow, całość często wzbogaca skreczami, trikami i efektami tworząc wyjątkowo imprezową mieszankę. Sety Bartez'a przepełnia pozytywna energia i spontaniczność, wszystko po to, aby muzyka sprawiała przyjemność.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST