Wybierz region

Wybierz miasto

  Big City Beats! mC glennSKii (Blenders) & MrBartez

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Od 3.09.2016 do 4.09.2016

  • 15zł

  Glenn "glennSKii" Meyer to amerykański wokalista i producent ktory, jako muzyk mieszkał i tworzył na trzech kontynentach. Pochodzi ze wschodniego wybrzeża USA, występował, nagrywał i wydawał płyty w Polsce (m.in Blenders i Groovekojad). W latach 2012-2014 rozwijał muzyczne projekty w okolicach San Francisco, w muzycznym mieście Santa Cruz (oba w Kalifornii), oraz w Azji (Wietnam i Kambodża).
  glennSKii był frontmanem funk-rockowej grupy Blenders (Ciągnik, Biribomba, Owca, Czuję że Muszę, Włos to Włos, itd) oraz wokalistą i liderem zespołow "Groovekojad” i "theglennSKii’s”. Jest znany z mieszania funk, rock, groove, jazz, break-beat, drum n' bass i oldschool
  z improwizacją. Stworzył swoj niepowtarzalny styl poprzez zanurzenie w innych kulturach. Intensywnie koncertował zarowno z zespołami oraz jako MC. mC glennSKii, ktory wielokrotnie występował na polskiej scenie klubowej, wspołpracował z polskimi artystami takimi
  jak Leszek Możdżer, Michał Urbaniak, Mika Urbaniak, Jarek Śmietana, Reni Jusis, Kayah, ŁąkiŁan, Liroy, Mikołaj Trzaska, Jacek Olter, Automatik oraz z DJ’ami/producentami jak Break DaFunk, Papa Zoora, DJ Romero, DJ Ros i wielu innych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski