Wybierz region

Wybierz miasto

  Bracia

  Muzeum Zamkowe w Malborku Ośrodek Konferencyjny KARWAN
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 55

  18:00 Sobota, 20 stycznia

  • 35zł

  Bracia:
  Zespoł BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołow rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistow, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.
  Zespoł ma w dorobku trzy albumy: „Fobrock”, „Tribute To Queen” (projekt doceniony nawet przez członkow legendarnej brytyjskiej grupy) oraz „Zapamiętaj”. Pochodzą z nich największe przeboje Braci: „Jeszcze Raz”, „Za szkłem”, „Dlaczego” i „Missing Every Moment”. pierwszym z tych utworow zespoł zdobył wszystkie nagrody podczas festiwalu Top Trendy w 2007 roku.
  14 maja 2013 ukazała się kolejna płyta zespołu: „Zmienić zdarzeń bieg”. Album ukazał nową twarz Braci, powstawał ponad rok, został dopracowany w najdrobniejszych szczegołach. 3 marca 2015 do sklepow trafiła platynowa edycja płyty „Zmienić zdarzeń bieg”. Album zawiera DVD z akustycznym koncertem Braci zarejestrowanym w sierpniu 2014 roku na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz premierowy utwor "Niepisane", ktory jest kompozycją Jana Borysewicza.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski