Wybierz region

Wybierz miasto

  Bright Ophidia, Neuronia

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  19:30 Sobota, 14 maja

  • 15zł

  Bright Ophidia:
  Bright Ophidia – polska grupa muzyczna wykonującą metal progresywny. Powstała w 1998 roku w Białymstoku.

  BRIGHT OPHIDIA to progresywny metal z elementami jazzu i muzyki etnicznej, wzbogacony bogatą aranżacją drugiej gitary. Zespoł grający zrożnicowane dźwięki z oryginalnym wokalistą. Ciągłe zmiany tempa, beatow, nastroju i dźwięku. Nowatorskie podejście do grania w wykonaniu BRIGHT OPHIDIA zostało zarejestrowane na dwoch poprzednich albumach dla Metal Mind Productions - "Coma" (2003) i "Red Riot" (2004). Krążki otrzymały świetne recenzje krytykow i jeszcze lepsze opinie fanow. Zespoł wystąpił podczas szeregu festiwali, takich jak Metalmania, Merciless East Festival, Hunter Fest i Kaliningrad Bike Show. Ostatni krążek "Set Your Madness free" (2009) wydany przez Revolution Records to zrożnicowany materiał, od progresywnego metalu, przez electro-rock, jazz, industrial czy nawet gotyk. Tu nie ma granic. "Set Your Madness Free" to muzyka w nowym wymiarze.


  Neuronia:
  Na początku było wspolne jamowanie gitarzysty Michała „Miśka ”Rogali i perkusisty Łukasza Szewczyka. Po dwochl atach, w grudniu 2005 roku dołączył do nich Radosław Szewczuk, ktory objął obowiązki wokalisty i basisty i tak powstał pierwszy skład Neuronii. W trzyosobowym składzie zespoł grał jedyną w swoim rodzaju mieszankę rock’n’rolla i metalu. W pierwszej połowie 2006 roku zespoł zarejestrował dwie płyty demo: „Neuronia” i „Wedding Day”. Rok 2007 to przede wszystkim praca nad nowymi utworami oraz sesja nagraniowa debiutanckiego albumu, ktory został zarejestrowany w warszawskim DBX STUDIO. Premiera albumu "Winter of My Heart" miała miejsce 29 lutego 2008, dystrybucją zajęła się FONOGRAFIKA. W marcu tego roku dzięki wspołpracy z grupą producencką DWAEM nagrany został pierwszy teledysk zespołu do utworu „Psycho”, a trzy miesiące poźniej drugi, do utworu „Demon’s Kiss”.
  Jesienią 2009, już w pięcioosobowym składzie, zespoł przystąpił do nagrywania drugiego albumu „Follow the White Mouse”. W 2012 roku muzycy nagrali w Progresja Studio czteroutworową EP-kę "Insanity Relapse",

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski