Wybierz region

Wybierz miasto

  Carnage Chleyer. Chleyer Tour 2016

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  19:00 Piątek, 18 listopada

  • 10zł

  Koncert premierowy EP Carnage 'Chleyer'

  CARNAGE
  Zespoł powstał w 2008 roku w Gdyni. Po dwoch latach komponowania zaczęliśmy intensywnie koncertować. Zagraliśmy ponad sto koncertow zarowno autorskich, jak i na festiwalach w całej Polsce dzieląc sceną wraz z takimi gwiazdami jak Kabanos, Pampeluna, Cochise, Butelka, The Sixpounder, Chassis, Lipali, The Bill, Plebania, Nocny Kochanek, Milczenie Owiec, Trzynasta w Samo Południe, czy brazylijski Woslom.
  Startowaliśmy, w wielu przeglądach muzycznych zdobywając, m.in. głowną nagrodę na Devil Horns, pokonując czołowkę trojmiejskich zespołow, oraz dostaliśmy się do ścisłego finału regionalnego ogolnoświatowego największego festiwalu dla młodych zespołow Emergenza 2016. Nasza tworczość to metal okraszony rock’n’roll’ową zuchwałością i hard rock’owym pazurem sprawiającymi, że każdy nasz koncert jest wulkanem energii, ktorą zarażamy publiczność. Rożnorodność i wielowymiarowość naszych utworow sprawia, że podobają się one zarowno fanom cięższych brzmień, jak i tych bardziej melodyjnych. Stawiamy na energię, dobrą zabawę i autentyczne podejście do muzyki. W 2015 roku odbyliśmy trasę ‘Bunttour’ z koszalińskim zespołem Pampeluna. Po udanym tournee, widząc coraz większe zainteresowanie naszym zespołem, zdecydowaliśmy się nagrać i wydać własnym sumptem nasz debiutancki album. Zaraz po premierze wyruszymy w naszą drugą ogolnopolską trasę ‘Chleyer Tour’.

  HELLVOID
  Zespoł Hellvoid to luźna mieszanka bass’n’roll/stoner/sludge/doom. Zespoł opiera swoje brzmienie na dwoch gitarach basowych. Zespoł powstał w 2015 roku w Trojmieście
  (Gdańsk/Gdynia). W czerwcu 2016 zespoł zmienił perkusistę.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski