Wybierz region

Wybierz miasto

  Castle Triathlon Malbork 2016

  Rzeka Nogat przy zamku w Malborku
  Malbork, ul. /

  06:00 Niedziela, 4 września

  • Brak informacji o cenie

  Triathloniści będą mogli zmierzyć się z pełnym dystansem Ironman (3,8-180-42,195) oraz połowką, czyli 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze oraz 21,1 km biegu.

  Swoj udział w Malborku potwierdziła między innymi Olga Kowalska, medalistka Mistrzostw Polski w Triathlonie i Duathlonie, uczestniczka Mistrzostw Świata Age Group na Hawajach, ktora na ostatnich zawodach Herbalife Ironman 70.3 Gdynia 2016 zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji PRO. Nie zabraknie rownież zeszłorocznego zwycięzcy Castle Triathlon Malbork na dystansie IM Michała Majki. Podczas rywalizacji na dystansie 1/2 IM będziemy mogli zobaczyć rownież generała Romana Polko oraz aktora Tomasza Karolaka.

  Zawody rozpoczną się w niedzielę 4 września o godzinie 6:00 startem pełnego dystansu. Pływanie rozegrane zostanie u podnoży Zamku w rzece Nogat. Następnie triathloniści udadzą się na szybką i płaską trasę rowerową, poprowadzoną przez Żuławy Wiślane. Trasa etapu biegowego przebiegać będzie między innymi przez tereny Muzeum Zamkowego, co powoduje, że są to niezwykle widowiskowe zawody.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski