Wybierz region

Wybierz miasto

  Celebrate Gospel

  Muzeum Zamkowe w Malborku Ośrodek Konferencyjny KARWAN
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 55

  18:00 Czwartek, 10 sierpnia

  • Wstęp wolny

  W sierpniu będziemy mieli przyjemność gościć w Karwanie światowego formatu gwiazdy muzyki gospel. Zespoł wokalny to 7 czarnoskorych wokalistow z Wielkiej Brytanii, występujących na scenie od najmłodszych lat. Towarzyszyli między innymi takim gwiazdom jak Hezekiah Walker, Walter and Edwin Hawkins, Ray Charles, Ed Sheeran, Kierra Sheard, Mali Music, Kirk Franklin to Richard Smallwood. Umożliwiając tym samym artystyczny rozwoj oraz podrożowanie po świecie.

  Głownymi gwiazdami będą:
  Colin Williams mający ponad 30 letnie w śpiewie gospel, a swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku 3 lat. Mając zaledwie 18 lat, był już dyrygentem założonego przez siebie kościelnego choru gospel. Śpiewał między innymi w.: The London Community Gospel Choir, The Harlem Gospel Choir, Jennifer Holliday, Deronda K. Lewis. Colin pracował rownież dla BBC, przygotowując programy takie jak BBC's "Songs of Praise" i BBC Radio 2's "Gospel Train". Colin prowadził wiele warsztatow gospel w całej Europie min.: w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Polsce.

  Gabriela Gąsior wokalistka, autorka tekstow i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show "Bitwa na głosy". Muzyką zajmuje się od dziecka. Podroż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie” (2014) oraz płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Krol” (2015). Występowała w opolskim amfiteatrze podczas koncertu SuperDebiuty 2014. Wystąpiła, a także przygotowała oraz poprowadziła chor ŚDM w Koncercie „Credo In Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016r. Wspołpracowała m.in. z Beatą Bednarz, Adamem Sztabą, Kubą Badachem, Krzysztofem Antkowiakiem, Andrzejem Lampertem, Golec uOrkiestrą. Prowadzi warsztaty muzyki gospel w kraju i za granicą.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST