Wybierz region

Wybierz miasto

  Centrala 57 - jedyny koncert w Malborku

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Sobota, 27 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Po raz pierwszy w Malborku wystąpi Centrala 57. To żywiołowe trio, ktore muzycznie związane jest z Wrocławiem. Zespoł już od 10 lat na swoich koncertach, porywa niezliczoną rzeszę fanow doskonałej muzyki. Każdy występ Centrali 57, to gwarant znakomitej zabawy i niepowtarzalnych muzycznych przeżyć. Wybuchowa i pełna bezproblemowego „powera” kapela, ktora koloruje swoim słuchaczom życie magiczno czarodziejskim stylem. Pełny rock'n'roll ubrany w dobrze skrojone ballady. Najlepiej prezentują się na scenie, gdzie dają z siebie maksimum, uwalniając w ludziach dzikie emocje – zachwalają dolnośląską Centralę 57 fani i znawcy. - Tworczość Centrali 57 to rockowo popowy "cios".
  Utwory zespołu opierają się na własnych kompozycjach Pawła Tura oraz tekstach: Adama Polańskiego, Kacpra Szuby, Jacka Telusa, Wojciecha Nowaka i Pawła Tura.
  Zespoł Centrala 57 powstał w 2007 r. i do tej pory – nieprzerwanie występuje na polskiej, choć nie tylko, bluesowo-rockowej scenie muzycznej. W latach 2007-2010 zespoł bardziej zbliżony był stylistycznie do bluesa. Autorski materiał muzyczny w pierwszych latach działalności zespołu uzupełniany był rownież o sporą grupą coverow. Zespoł poszukiwał swojego brzmienia... Centrala 57 wykonuje blues-rocka, rockowe ballady, modern-rock, a obecnie pop-rock.
  Zespoł gra rocznie około sto koncertow, zarowno w klubach, jak i na imprezach plenerowych. Centrala 57 występowała jako support przed takimi wykonawcami jak: IRA, Oddział Zamknięty, Leszcze, Acid Drinkers, Shakin’ Dudi, Brathanki, Cree, Złe Psy, TSA, Wilki, Hey, Turbo, Golden Life, Perfect, Edyta Bartosiewicz, Lipali, Krzysztof Krawczyk, Kult, Antek Smykiewicz, Kombii, Luxtorpeda i wieloma innymi...
  W Malborku koncert odbędzie się 27 stycznia (sobota) o godz. 20 w Alternatywie, ul. Grunwaldzka 16-18. Bilety są już u nas dostępne w przedsprzedaży.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST