Wybierz region

Wybierz miasto

  Ceti /Cochise /Abodus-Koncert dla fundacji "Odzyskać Radość"

  Klub Dołek
  Malbork, ul. Plac Słowiański/5, +48 55 272 31 31

  19:00 Piątek, 8 grudnia

  • 30zł

  Koncert Charytatywny dla fundacji "Odzyskać Radość", to pomoc dzieciakom i rewelacyjna impreza w jednym. Dzięki udziałowi tak znakomitych kapel, jak Ceti, Cochise i Abodus!

  Fundacja Odzyskać Radość
  Jest niezależną, polską organizacją pozarządową, non-profit.
  Głownym celem Fundacji jest edukacja i rehabilitacja porzuconych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz całodobowa opieka nad nimi.
  Wierząc, że każde z dziecko najlepiej rozwija się otoczone ciepłem rodziny, staramy się o dom dla naszych podopiecznych w Polsce i za granicą. Podstawą naszych działań jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego dziecka, po to, aby miało ono szanse na godne życie i pełnie wykorzystanie swojego potencjału.
  Zwracamy uwagę władz i społeczeństwa na ogromne problemy, z jakimi borykają się zarowno nasi podopieczni, jak i placowki lecznicze w Polsce, ktore opiekują się nimi na co dzień.

  Cochise
  Białostocki zespoł grający muzykę, będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Grupa powstała w 2004 roku i od tego czasu zagrała kilkaset koncertow oraz nagrała cztery studyjne albumy, wydane przez wytwornie Mystic i Metal Mind. Wśrod najciekawszych wydarzeń koncertowych, w ktorych uczestniczył Cochise, można wymienić Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, Cieszanow Rock Festiwal, Impact Festival. Zespoł kilkukrotnie koncertował za granicą (w Niemczech, Belgii i Anglii), w 2016 roku zagrał na dużej scenie Przystanku Woodstock.
  W lutym 2018 będzie miała miejsce premiera piątej płyty Cochise zatytułowanej Swans&Lions”.

  ABODUS
  Ich tworczość to specyficzna mieszanka art-rocka, rocka, tematow jazzujących z dużą dawką improwizacji. Cechą charakterystyczną zespołu jest niesamowita swoboda sceniczna oraz znakomity kontakt z publicznością. Energia płynąca od wokalistki jest w stanie poruszyć każdego. TYLKO szczere uczucia, zero gry i udawania.
  Materiał koncertowy wywoła w Was skrajne emocje: niepokoj, lęk, podniecenie, radość. W każdym numerze można odnaleźć dobrze opowiedzianą historię. Mało? Chcesz czegoś „znanego”? Cover?
  Nie ma problemu... To nie będzie jednak oklepane coverowanie, przekalkowanie numeru dźwięk w dźwięk – dla Abodusa cover to wywalenie numeru totalnie do gory nogami. Na koncertach często występują niespotykane dotąd aranżacje utworow Brygady Kryzys czy Niny Simone.
  Na każdym koncercie dajemy z siebie 100%.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST