Wybierz region

Wybierz miasto

  Chassis + Vierna w Alternatywie

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:45 Piątek, 8 stycznia

  • 15zł

  Chassis:
  Polski hardrockowo-numetalowy zespoł muzyczny założony w 1999 roku w Gdańsku, kiedy to do muzykow grupy Cierń dołączył wokalista Not Quite Metal, Michał Gabryelczyk. Muzyka grana przez Chassis jest wypadkową rocka i metalu, charakteryzuje się niskim brzmieniem gitar oraz melodyjnym wokalem w odpowiednich momentach przybierającym drapieżny charakter. Wydali albumy: wHywerolL (2005), On Stage Again EP (2009), Social Distortion (2012).
  Grupa zagrała setki koncertow w klubach całej Polski, na festiwalach i przeglądach. Chassis obecny był na antenach stacji radiowych i TV m.in. Polskie Radio Program III, Eska Rock, Antyradio, Radio Dla Ciebie, Kuba Wojewodzki Polsat, TVN Uwaga. W maju 2011 Chassis na przeglądzie Antyfest 2011 zdobył drugie miejsce i specjalne wyrożnienie. Na warszawskim festiwalu Sonisphere 2011 występował u boku m.in. Mastodon, Motorhead i Iron Maiden.


  Vierna:
  Gdański zespoł rockowy założony w 2006 roku przez Wojciecha Buczyńskiego. Wiosną 2008 roku, utwor „Nie ma nas” zajmuje drugie miejsce na liście przebojow Radia Gdańsk w edycji „Przebojem na antenę”. W 2008 i 2009 roku zespoł występuje dwukrotnie na głownej scenie WOŚP-u w Gdańsku na Długim Targu.
  W 2009 roku utwor „Nie ma nas” kroluje przez kilka tygodni na liście przebojow rozgłośni Radia Kaszebe. W 2010 roku zespoł wydaje debiutancki album „Tango Życia”, ktory dał początek pierwszej trasie koncertowej zespołu.
  W marcu 2014 roku grupa rozpoczyna wspołpracę z nową wokalistką – Marion Jamickson (ex wokalistką zespołu Empire, połfinalistką 3 edycji programu Must Be The Music i ćwierćfinalistką eliminacji do Przystanku Woodstock 2013 w Olsztynie), ktora wprowadziła do zespołu mocny wokal growl i scream, przeplatany melodyjnymi wokalami. Po krotkim czasie wspołpraca z Marion zaowocowała trasą koncertową „Przebudzenie Tour”, obejmującą miasta na terenie całego kraju. Rok 2015 to intensywna praca nad kolejną płytą.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST