Wybierz region

Wybierz miasto

  Christmas Night & Jacob A & Housejunior & Rybson

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  20:00 Niedziela, 25 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Zaprasza na CHRISTMAS NIGHT!
  Postanowiliśmy dogodzić tym, dla tych ktorych Święta to nie tylko okazja do odpoczynku i wspolnie spędzony czas z rodziną, ale rownież dobra zabawa w gronie najbliższych znajomych.

  W muzyczny wir świątecznych brzmień przeniesie Was Mc Jacob A ※ Rybson ※ Housejunior ※ ※

  Jacob A – wokalista, tworca tekstow, klubowy MC wspołpracujący z najlepszymi artystami muzyki elektronicznej i nie tylko. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem. Uczestnik wielu festiwali oraz eventow muzyki elektronicznej w Polsce w tym Sunrise Festival , Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse. W 2010 oraz 2011 roku, Jacob A brał udział w projekcie LaNoche De Eivissa. Wspolnie z dj’ami Neevald’em i Bartes’em gościli w Ibiza Global Radio oraz Ibiza Sonica, a także występowali w kilku klubach Białej Wyspy , między innymi w Bora Bora Beach Bar czy też KM5 razem z rezydentem klubu Pacha - Grahamem Saharą czy Tomem Novy’m. Do tej pory artysta wystąpił w wielu krajach Europy a także poza nią, między innymi na Tajwanie w klubach miasta Tajpei. Produkcje oraz klipy nagrane z rosyjskim duetem Moonbeam, a także Going Deeper wydającymi w Armadzie Czy Spinnin Records, rownież zaowocowały występami w tym kraju, a także można było je usłyszeć w wielu audycjach na całym świecie na przykład u Tiesto. Nie można pominąć występow w naszym kraju i klubach, ktorych Jacob A zasadniczo jest stałym bywalcem w każdy weekend od kilku dobrych lat. Daje to możliwość wspołpracy z kolejnymi artystami rodzimej sceny muzycznej, nie tylko elektronicznej, ale także z innych nurtow muzycznych. Aktualnie Kuba jest w trakcie realizacji nowego materiału, już nie tylko w języku angielskim, lecz rownież po polsku. Większość dokonań muzycznych dostępna jest na portalach społecznościowych artysty.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach