Wybierz region

Wybierz miasto

  City By Night: Matthew Colss

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Sobota, 28 stycznia

  • 20zł

  Zapraszamy Was na mocne muzyczne uderzenie spod znaku dobrych bitow House, Basslines, Disco, Hip Hop, Funk.
  Tej nocy należy pamiętać jedynie o dobrej, nieskrępowanej i szalonej zabawie. Mocne doznania, przepełniona wdziękiem i seksapilem atmosfera, rozpalająca zmysły muzyka oraz znakomite cocktaile!
  Za aranżacje muzyczne odpowie gość specjalny imprezy Matthew Colss.

  Matthew Colss – dj, producent muzyczny oraz remixer. W branży muzycznej od 16 roku życia. Tworca kolektywu djsko-producenckiego „MTC-Music”. W jego setach można usłyszeć przede wszystkim rdzenne odmiany muzyki house, bogate w żywe instrumenty i rozbudowane linie wokalne, jednak nie boi się eksperymentować z muzyką. W 2008 roku był wspołpomysłodawcą letniego cyklu imprez pod nazwą Black&House gdzie wraz z dj Rimm'em promowali ambitne odmiany gatunku house oraz black music. W latach 2009-2011 Założyciel i promotor muzyczny wytworni „Sentence Of House Records”. Jako producent spełnia się nie tylko jako tworca muzyki klubowej, ale także w gatunkach takich jak Chillout, Ambient, Down tempo. Obecnie wspołpracuje z wytwornią „Time2Fly Records” oraz Taste The Music. W ciągu swojej wieloletniej kariery był gościem większości kultowych klubow na pomorzu i nie tylko. Od 4 lat jest rezydentem prestiżowego klubu Unique w Sopocie, gdzie grywa regularnie. Zawodowo zajmuje się rownież tworzeniem videoclipow i innych form filmowych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST