Wybierz region

Wybierz miasto

  CITY Deluxe Plina Czapla

  City
  Malbork, ul. al. Rodła/7, +48 55 270 20 40

  21:00 Sobota, 23 kwietnia

  • 15zł

  Zapraszamy Was w sobotę 23 kwietnia 2016 na "CITY DELUXE" !
  Muzycznie możecie liczyć na Multistylowy koktajl muzyczny od Rnb po House, ktory zagwarantuje Wam HouseJunior a jego set uświetni Paulina Czapla.

  Dawid Karpinski "HouseJunior" to reprezentant trojmiejskiej sceny klubowej i jednocześnie wielki entuzjasta muzyki elektronicznej. Jego początkowe zainteresowanie EDM okazało się czymś wiecej w 2004 roku, kiedy zaczął stawiać pierwsze kroki jako DJ. Od tamtej pory ma na koncie rezydenturę w wielu klubach w połnocnej Polsce. Aktualnie na stale w klubie Rad w Grudziądzu. W 2012 roku odkrył coś więcej niż popularny "groove" w nowej, wtedy dla niego, stylistyce deep house. W międzyczasie nawiązał wspołprace z niemieckim producentem Marcelem Braunem z ktorym, wspolnie zaczęli, tworzyć pierwsze deep'owe produkcje. Owocem ich pracy są dwa wydawnictwa "Tennessee" oraz "Say It" (cyfrowo oraz na vinylu) Podczas swojej "muzycznej przygody" z muzyką elektroniczną miał okazje grac m.in. na festiwalu Global Gathering, Viva Beach Party, Freeform Music Festiwal oraz w wielu klubach, m.in.: Absolute Polish (Szwecja) Luztro (Warszawa) Eter (Wrocław)Terytorium (Poznań) Baker Street (Poznań) SODA Club & Lounge Bar (Bydgoszcz) 3Art (Żyrardow) Pod Adresnałem (Toruń).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ja (gość)

  Plina Czapla,czy Paulina Czapla? Co to za Plina?

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST