Wybierz region

Wybierz miasto

  City Deluxe with Praim / City Club & Bowling

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Od 24.02.2018 do 25.02.2018

  • 15zł

  Zapraszamy Was na imprezę "City Deluxe. Muzycznie możecie liczyć na multistylowy koktajl od Rnb po House, ktory zagwarantuje Wam dj PRAIM.

  Dj Praim reprezentant trojmiejskiej sceny djskiej od 2011 roku. Multistyle'owiec, najbardziej odnajdujący się w muzyce House. Przez ostatnie lata grał w najlepszych klubach na terenie trojmiasta i okolic, lecz najbardziej kojarzony jest z Sopotem. Rezydent Unique Club & Lounge, często spotykany w takich klubach jak Makahiki, Zła Kobieta i wiele innych. Jego styl charakteryzuje selekcja na najwyższym poziomie, poparta bezbłędną techniką łączenia kawałkow. Ma na koncie setki imprez zagranych z najlepszymi djami z całej Polski. Specjalizuje się w utrzymywaniu ludzi na parkiecie. Cały czas polepsza swoje umiejętności, aby imprezy przez niego grane zachowywały jak najwyższy poziom.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski