Wybierz region

Wybierz miasto

  Closterkeller

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 5 maja

  • 30zł

  Rogate Granie + Rock Rebelia + Alternatywa Zapraszają! CLOSTERKELLER po raz pierwszy w Malborku!

  Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka na polskiej scenie muzycznej. Od lat niezmiennie plasuje się na wysokich pozycjach w rankingach polskich zespołow rockowych. Liderką zespołu jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, ktora uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych także i poza granicami Polski. Teksty Anji mroczna i pełna metafor poezja stanowią także bardzo ważny atut zespołu Closterkeller. Także i w swych angielskich wersjach, ktore prezentowane są na zagranicznych koncertach grupy.
  W ciągu swojej kariery zespoł zyskał miano formacji kultowej na polskiej scenie. Grono słuchaczy Closterkeller jest bardzo szerokie. Jest ceniony zarowno przez starszych, jak i młodszych fanow pięknej muzyki od gotyku przez rock do nawet popu. Bierze się to niewątpliwie z dużej rożnorodności stylistycznej utworow zespołu. Od czasow debiutu muzyka grupy przeszła ewolucję od chorych, zimno falowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do psychodelicznego, nieco "zakręconego" pop-rocka. A cała ta muzyczna budowla dumnie stoi na potężnym, gotyckim fundamencie.
  CLOSTERKELLER słynie rownież ze wspaniałych koncertow. Grupa grała na największych scenach w Polsce, rownież supportując takie zagraniczne gwiazdy, jak: as Jethro Tull, Cocteau Twins, Clan Of Xymox, Diary Of Dreams, Lacrimosa, Paradise Lost czy Fields of the Nephilim. Występy na żywo to mieszanka spontanicznego rockowego koncertu oraz podniosłej, poetyckiej, niemalże mistycznej atmosfery (co czyni je podobnymi do koncertow zespołow gotyckich). Perfekcja wykonania, doskonałe kompozycje i aranżacje oraz po prostu piękna muzyka czynią z nich niezapomniane wydarzenia!
  Zespoł ma w dorobku już 15 płyt (w tym 9 pełnowymiarowych albumow studyjnych i 2 koncertowe wydawnictwa DVD). Dwa ostatnie albumy "Aurum" (2009) i "Bordeaux" (2011) wydane przez Universal Music Poland zyskały entuzjastyczne recenzje zarowno słuchaczy, jak i prasy muzycznej. We wszystkich najważniejszych gazetach rockowych zdobywały najwyższe oceny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski