Wybierz region

Wybierz miasto

  Cochise

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  19:00 Sobota, 13 lutego

  • 20zł

  Cochise:
  Muzyka jaką gra COCHISE to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Zespoł Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo "9”, obejmuje album "Still Alive" z 2010 r. oraz cover Danzig’a "Lick the blood off my hands", ktory ukazał się na kompilacji "Tribute to Danzig- Dark side of the blues". W połowie maja 2012 roku światło dzienne ujrzała druga pełnowymiarowa płyta Cochise "Back to Beginning", ktorej wydawcą jest Mystic Production. 10 lutego 2014 roku premierę miała trzecia płyta „118”.
  Kolejna płyta zespołu „The Sun Also Rises for Unicorns” ” (Metal Mind Productions, 2015).

  Cochise ma na swoim koncie wiele koncertow w klubach, plenerach i na festiwalach w całej Polsce. Grał między innymi na Seven Festival w Węgorzewie, Festiwalu Filmu i Sportu w Wałczu, na Ciechan Cover Festiwal, zlotach motocyklowych i koncertach charytatywnych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski