Wybierz region

Wybierz miasto

  Corruption

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  18:00 Sobota, 11 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Corruption

  Corruption to polska grupa muzyczna początkowo wykonująca wypadkową death oraz doom metalu, obecnie zaś prezentuje stoner metal. Powstała w 1991 roku w Sandomierzu.

  Corruption to jeden z najpopularniejszych zespołow stoner rockowych w Polsce. Sześć studyjnych płyt, niezliczona ilość koncertow w klubach i na festiwalach, a także supportowanie takich legend jak The Cult oraz charakterystyczny image nie pozwalają mieć wątpliwości, że w swoim gatunku nie mają sobie rownych.

  Muzycy w 2010 roku podpisali kontrakt płytowy z Mystic Production, ktorego owocem jest szosty, świetnie przyjęty przez publiczność album grupy pt. "Bourbon River Bank" – dostępny zarowno w Polsce, jak i w USA. W lutym 2011 roku album nominowany został do prestiżowej nagrody Fryderyk w kategorii “Album Roku – Metal”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST