Wybierz region

Wybierz miasto

  Czarna Szmata Tour I - Koncert Dead Saint's Bitch + Meat Nation

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:30 Piątek, 7 października

  • 10zł

  Pomorzanie!
  Ruszamy w pielgrzymkę po naszej pięknej krainie we wzruszających okolicznościach babiego lata, a nad głowami powiewa nam elegancka czarna szmata. Do tego konkretna ścieżka dźwiękowa i ekstatyczne pląsy, a wszystko to oczywiście na poważnie, w imię najczarniejszych diabłow, biesow, czortow i innego paskudztwa.

  Dead Saint's Bitch
  Grupa reprezentuje konglomerat wartości nihilistyczno-hedonistycznych. Stylistyka kompozycj oscyluje wokoł eklektycznych brzmień nasuwających skojarzenia z kowalstwem artystycznym, przy czym obok tradycyjnego tworzywa w postaci żelaza, stali i metali kolorowych pojawiają się rownież pierwiastki spuścizny muzycznej słusznie minionych pokoleń oraz wysoki poziom technik rzeźbiarskich i zapaśniczych prezentowanych na scenie z powodzeniem wywołujących ekstazę nerwową wśrod spragnionych synestetycznych wrażeń uczestnikow nabożeństwa.

  Meat Nation
  Ekipa młodych bezrobotnych rzeźnikow podejrzewana o wywołanie serii strajkow włoskich w pomorskich masarniach i ośrodkach utylizacji bio-resztek. Mamy nadzieję, że zgromadzona publiczność utworzy pod sceną kordon zjednoczonych serc i zapobiegnie ewentualnej probie aresztowania koncelebransow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski