Wybierz region

Wybierz miasto

  Deep In The City pres. Monika Sun

  City
  Malbork, ul. al. Rodła/7, +48 55 270 20 40

  20:00 Piątek, 29 stycznia

  • 15zł

  Wszystkich wielbicieli dobrych klubowych dźwiękow mniej znanych jednakże rownie ciekawych producentow zapraszamy na kolejną edycję naszego imprezowego cyklu.

  Parkiet opanują takie gatunki muzyczne jak: house, deep house, nu disco, funk a serwować je będzie: Monika Sun!
  Muzyka: House Deep House Nu Disco Funk

  MONIKA SUN
  Od urodzenia mieszkanka Gdańska. Początek jej przygody za konsolą to 2005 rok. Zaczynała od małych imprez w klimacie dance i disco.
  Ważnym krokiem, jaki podjęła była spontaniczna decyzja wzięcia udziału w konkursie dla początkujących dj’s, ktory odbył się latem w 2006 roku w Sopocie. Dzięki tej decyzji poszła za ciosem i zaczęła się wtajemniczać w muzykę oraz sztukę miksowania. Pierwsze kroki na większej scenie klubowej stawiała w klubie „Kwadratowa” w Gdańsku. W 2008 została najmłodszym rezydentem klubu „Viva Sopot”. Zagrała tam m.in.: After Party po festiwalach Top Trendy i Hit Festiwal, imprezę z Wet Fingers, Shaun Baker’em, Sonique, Insaneman’em.
  Wspołuczestniczyła w organizacji imprez afterowych w Sopocie, dzięki ktorym zainteresowały ją bardziej underground'owe brzmienia progressive, tech i tribal house'u.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski