Wybierz region

Wybierz miasto

  DJ Drwal

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  21:00 Sobota, 12 grudnia

  • 10zł

  DJ Drwal

  Jarosław Drążek vel DJ Drwal to żywa legenda rodzimej sceny elektronicznej. O sobie pisze: "obecnie głownie koncentruje się na działalności dziennikarskiej, uważając scenę taneczno-klubową za zbyt skomercjalizowaną i prożną. W 1991 roku rozpoczęła się „kariera”. Po przejściach i tzw. stażu dostał szansę na uruchomienie autorskiego programu, w ktorym mogł prezentować niepopularne i nieznane oblicze elektroniki.
  Dość szybko „Drewutnia Drwala Drągala” zdobyła uznanie, a nowopowstałe prywatne radio ARnet skusiło go swymi antenowymi warunkami. Audycja istniała dobrych kilka lat z drobnymi przerwami i ostatecznie spadła z anteny w 2000 roku po czym została przeniesiona na jakiś czas do Internetu. Zaraz po przejściu do ARnetu zaczął stawiać pierwsze kroki jako klubowy DJ faszerując imprezowiczow zbyt awangardowymi, jak na tamte lata, numerami nieznanych UNDERWORLD, ORBITAL, SVEN VATH.... tak to były czasy gabba i speed-transu. Przez wiele lat dj-ska osobowość ewoluowała zahaczając o rożne style jak goa-trance, breakbeat, drum’n’bass, filtered disco czy tec-trance, lecz przez te wszystkie lata szukał swego miejsca w muzyce, a zmiany jakie nastąpiły na scenie po 2000 roku przyniosły wreszcie podświadomie wyczekiwane spełnienie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST