Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Malborka 2015

  Plac Świętej Urszuli Ledóchowskiej
  Malbork, ul. /

  18:00 Piątek, 12 czerwca

  • Wstęp wolny

  Święto miasta to rownież tradycyjne koncerty muzyki wspołczesnej. 12 czerwca br., na scenie głownej DNI MALBORKA, ustawionej na pl. św. Urszuli Ledochowskiej (os. Południe) wystąpią zespoły muzyczne.

  Chętni zobaczą m.in. zespoł Slave, zdobywcę pierwszej nagrody podczas I Koncertu Garażowego, organizowanego w marcu br. przez Młodzieżową Radę Miasta.

  Na scenie Dni Malborka wystąpi rownież malborski zespoł NEUROINA oraz goście z Tczewa – znany i lubiany w Malborku zespoł Czarne Kwiaty.

  Po tych atrakcjach przyjdzie też czas na gwiazdę Dni Malborka – wystąpi MROZU z zespołem.

  MROZU to producent, wokalista, aranżer, autor tekstow. W 2009 zadebiutował na polskim rynku muzycznym płytą pt. „Miliony Monet” wydaną w wytworni Pink Crow. 25 października 2010 na sklepowych połkach pojawił się długo oczekiwany drugi album artysty – „Vabank”. „Miliony monet”, „Nic do stracenia”, „Poza logiką”, „Jak nie my to kto” – to tylko niektore hity młodego wokalisty. Jego ostatni krążek – wydany w 2014 „Rollercoaster” - bije obecnie w kraju rekordy popularności, a utwory z tej płyty okupują pierwsze miejsca list przebojow wielu stacji radiowych i telewizyjnych programow muzycznych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach