Wybierz region

Wybierz miasto

  Dr Misio z Arek Jakubik + support Fidel Castro

  Klub Dołek
  Malbork, ul. Plac Słowiański/5, +48 55 272 31 31

  20:00 Sobota, 17 marca

  • 35zł

  DR MISIO w Malborku !!
  Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorow oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego min. ze świetnych rol dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogowka”).
  Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanow rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspolnej, niemalże rytualnej zabawy.
  Zespoł ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” ktorych producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”.
  Zagrali niezliczoną ilość koncertow w całej polsce od maleńkich klubow po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak w Jarocinie czy Woodstocku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST