Wybierz region

Wybierz miasto

  Dyskografia: Prince Night

  City
  Malbork, ul. al. Rodła/7, +48 55 270 20 40

  20:00 Piątek, 6 maja

  • 10zł

  Zapraszamy na pierwszą tego typu cykliczną imprezę w CITY –„DYSKOGRAFIA” Na pierwszej edycji pragniemy oddać hołd pamięci jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci w kulturze muzyki R&B, funk, soul, dance rock i pop. 6 maja 2016 na dużym ekranie ukażą się koncerty w wykonaniu PRINCE , wystąpią przed Wami DJe interpretujący głownie muzykę wielkiego artysty, nie zabraknie rownież przebojow z lat 80'/90'.
  PRINCE - Najbardziej znany jako wokalista i gitarzysta, grał także na instrumentach klawiszowych i perkusji. Autor tekstow i kompozytor, zajmował się także produkcją muzyczną i aranżacją swoich utworow. Tworzył pod inspiracją muzyki Jimiego Hendrixa. Zaliczany jest do największych ekscentrykow rockowych. Jego zachowanie na scenie i ubior początkowo było postrzegane jako kontrowersyjne i czasami obsceniczne. Zmarł 21 kwietnia 2016 roku.

  Muzyka: Dyskografia Prince Lata 80-90
  DJ: Rybson

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski