Wybierz region

Wybierz miasto

  EKOle! Muzyczny Piknik Ekologiczny II

  Parking przy Pepco
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/57

  14:00 Sobota, 30 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Jary OZ:
  Jary OZ to powołana do życia na przełomie 2013 i 2014 roku formacja Krzysztofa Jaryczewskiego. JARY to lider, założyciel i wokalista występującego w początkach lat osiemdziesiątych zespołu ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Krzysztof Jary Jaryczewski założył z Jarkiem Szlagowskim ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Dołączył do nich Wojtek Łuczaj-Pogorzelski. Jaryczewski nagrał z zespołem dwie najważniejsze płyty „Oddział Zamknięty” i „Reda Nocą”. Był charyzmatycznym wokalistą, autorem większości muzyki i praktycznie wszystkich tekstow. Party, Obudź się, Ich marzenia, Ten wasz świat, Odmienić los, Andzia Pech, Pokusy, Debiut to piosenki, ktore na stałe wpisały się do historii polskiego Rocka. JARY OZ to powrot do najlepszego okresu ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO.
  Wspomagają go w tym dwaj bardzo ważni członkowie” starego ODDZIAŁU”. Krzysztof Zawadka przez lata gitarzysta ODDZIAŁU. Nagrał z zespołem cztery płyty.
  Zbyszek Bieniak w latach 80-tych, przez trzy lata był wokalistą ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO. Oprocz nich Jary do zespołu zwerbował wspołpracującego z nim od lat w formacji JARY BAND basistę Andrzeja Potęgę perkusistę i Michała Kłopockiego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski